Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell szedni ezt a...

Hogyan kell szedni ezt a 2féle homeós bogyót? Cimicifuga racemosa 9ch caulophyllum thalictrodies 5ch

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, és most kaptam egy egy dobozzal, mivel előző szülésem 1 naposra sikerült gondoltam hátha könnyebb lesz ezektől!Ti hogy szedtétek????
2010. máj. 27. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezeket szedem: caulophyllum thalictrodies 5 ch naponta 1x5 golyócska (betöltött 36.héttől), arnica montana 5 ch naponta 1x5 golyócska (betöltött 36. héttől), Cimicifuga racemosa 15 ch hetente 1x10 golyócska (betöltött 36. héttől). Mivel a cimicifuga racemosa nálad kisebb higítású, bajod nem lesz tőle, ha így szeded, de lehet, hogy gyakrabban is szedhetnéd pont emiatt.

Remélem azért tudtam segíteni!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked!

2010. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!