Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mahas a vernyomasom mit tehetnek?

Mahas a vernyomasom mit tehetnek?

Figyelt kérdés

A minap voltam a vedononel, magas volt a vernyomasom es eloszor azt javasolta merjem napi 2x legalabb.

Kavet soha nem iszom.

A dokihoz jovoheten tudok legkorabban menni hogy irjon fel valamit persze csak ha szabad. 23 hetes vagyok, markikeszultem 3 napja szetrobban a fejem es tegnap ota az egekben a vernyomasom. Idegeskedni nem szoktam semmin es kerulom is a stresszt. Sokat pihenek tehat ezekre nem lehet fogni.

Valami hazi praktika van erre hogyan csillapithatnam a fejfajasom es hogyan lehetne helyreallitani a vernyomasom?


2019. jan. 23. 05:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Magas* bocsi
2019. jan. 23. 05:22
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha a dokinő sem tudja, akkor mi mit mondjunk?
2019. jan. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
A jövőhét még messze van, csak van egy háziorvosod, akihez már ma mehetsz is. Nekem is ő írta fel a gyógyszert, előtte felrakta a 24 órás vérnyomásmérőt.
2019. jan. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Irtam hogy orvoshoz a jovoheten tudok menni!! Vedono nezte o azt tanacsolta napi 2x merjem ha magas akkor orvos.

Egyebkent nyilvan olyanoktol kerdezem akik tapasztaltak ezt a terhesseg alatt es tudnak valami hazi modszert, nem olyanoktol akik nem..

Hihetetlen hogy valamit ennyiszer le kell irni.

2019. jan. 23. 05:28
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos egy haziorvosunk van aki jelenleg elment sielni. Hetfon fog ujra rendelni, es ezt a vedonom is tudja .
2019. jan. 23. 05:29
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Ok. Ha a héten már nem rendel az orvos, igaz még csak szerda van, akkor ügyelet, ha olyan magas. Amúgy házi praktikák közül én csak a pálinkáról hallottam, ami terhesen nem játszik. Szóval a te döntésed.
2019. jan. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 aHermann ***** válasza:
87%

Szia!


Nagyon gyorsan menj orvoshoz, mert elképzelhető, hogy terhességi toxémiád van, vagy alakul ki..


Elmehetsz a nőgyógyászhoz is, akihez jársz terhesgondozásra. Ő is felírhat gyógyszert.


Illetve sürgősségi. Valószínű néznek a vizsgálatokon mást is (vizelet).


Ezt komolyan kell venni, mert akár az életetek múlhat rajta.


Nekem (ugyan a terhességek végén) 2x lett toxémiám.

2019. jan. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ooo.. Inkabb olyanok valaszat varnam akik jartasak ebben :) akiknek TERHESSEG ALATT MAGAS VOLT A VERNYOMASUK, tehat nem szimpla magas vernyomas mert arra minden szart belehetne szedni es palinkazni nyilvan. Hiaba szerda van, sielni van a heten es slussz, maradt az ugyelet szerintem.
2019. jan. 23. 05:40
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es koszonom, erre nem is gondoltam hogy akar az is lehet a hatterben. De akarhogy torom a fejem nem tudom hogyan kaphattam volna el mostanaban de minden esetre elmegyek akkor az ugyeletre hatha ott tudnak segiteni nagyon koszonom, tenyleg meg sem fordult a fejemben
2019. jan. 23. 05:42
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te aztán olllllyan naggggyon kedves vagy, hogy öröm neked segíteni... Ha az orvos síelni ment, akkor nyilván van helyettes. Csak lehet át kell menni másik körzetben. A toxémia pedig kialakul, nem pedig elkapod!!! Menj orvoshoz, ügyeletre, házi praktikák itt most nem játszanak, tetszik vagy sem! Örülj,hogy kapsz választ, becsüld meg, hogy szántak rád időt, még ha érdemben nem is tudtak kifehezetten segíteni! Nyugodtan lepontozhatsz...
2019. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!