Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is hülyeség hogy...

Szerintetek is hülyeség hogy akinek hegyes a hasa fiút szül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kislányt várok...elméletileg:)mindenki evvel idegesít hogy milyen csúcsos a hasam meg hogy nem is látszik hátulról hogy terhes vagyok ezért tuti fiú és elnézték...most a gyerek fekvésétől meg az anya alkatától függ nem?:)van olyan aki hegyes hassal kislányt várt?
2010. jún. 27. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez csak egy népi hiedelem. Az én hasam hegyes volt, hátulról nem is látszott, hogy terhes vagyok és fiam lett, viszont ismerek olyan kismamát akinek ugyanilyen hegyes hasa van és kislánya lesz. A barátnőmnek viszont teljesen más volt a hasa mint az enyém és lánya született. Szerintem ez inkább alkati dolog.
2010. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

biztos nem hülyeség ez,csak nem lehet általánosítani. Nekem két fiam van, egyiknél gömbölyű hasam volt- mert harántfekvéses volt végig a gyerek, a másiknál meg csúcsos, igazi fiús has.

Tehát inkább az van, hogy általában bejön, de nem mindenkinél. Az ultrahang a biztos. Ez csak népi babona. :-)

2010. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!:)
2010. jún. 27. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!