Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is hülyeség hogy...

Szerintetek is hülyeség hogy akinek hegyes a hasa fiút szül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kislányt várok...elméletileg:)mindenki evvel idegesít hogy milyen csúcsos a hasam meg hogy nem is látszik hátulról hogy terhes vagyok ezért tuti fiú és elnézték...most a gyerek fekvésétől meg az anya alkatától függ nem?:)van olyan aki hegyes hassal kislányt várt?
2010. jún. 27. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen,butaság!Ez egy régi népi hiedelem,ami vagy bejön vagy nem.

Nekem szép kerek hasam volt,kisfiam lett.

2010. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek ezekben a népi babonákban, bár nekem hegyes hasam volt, kisfiam lett, a szomszéd csajszinak meg nem, neki kislánya lett. A babonák népi megfigyeléseken alapszik, a legtöbbször bejön, de hát vannak kivételek :) Az uh biztosabb, mint a babona.
2010. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan hegyes hasam volt, hogy csak na, hátulról nem lehetett látni , hogy terhes vagyok, és megmaradt szépen a derekam. Engem olyan szintem elbizonytalanított mindenki, hogy még a 4D-n sem hittel el hogy kislány mikor mondta a doki:) És végig úgy mondtam mindenkinek, mint te, hogy "elvileg" kislány:) Aztán megszületett a gyönyörű kislányom most múlt 4 hónapos.
2010. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon gömbölyű pocakom volt, mindenki azt mondta, hogy tuti lány lesz. Aztán a 19. héten az uh egyértelműen mutatta, hogy kisfiú. Azóta már lassan 2 éves lesz és kerek pocak ide vagy oda, még mindig fiú. :)
2010. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez hülyeség. Nekem lapos volt a hasam, úgy mondanám inkább, hogy szögletes. Alul meg felül volt inkább nagy, és mégis fiam lett.
2010. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Anyukámnál az jött be, hogy mikor lányt várt akkor a feneke is eléggé megnőtt, mikor pedig fiút akkor hátulról nem is látszott, hogy babás.

De ezek mind csak feltevések. Szerintem a gyerek neme az ilyesmit nem igazán befolyásolja.

2010. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan hülyeség, mint az, hogy ha ég a gyomrod, akkor sok haja lesz a babának, vagy ha nem bírod meginni a kávét, akkor biztos lány lesz... Szóval a hasforma sem jelent semmit, egyszerűen csak alkati kérdés. :) Jó babavárást, könnyű szülést! :)
2010. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokáig nem tudtuk mi lesz a neme. Kerek hasam volt, a hátsóm is megnőtt, mindenki azt mondta, tuti kislány! Ahha, hát a kislányomnak kinőtt a kukaca mire kibújt:)
2010. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél csúcsos volt a hasam - lányom lett.

Megint csúcsos - megint lány lesz.

Engem is ezzel piszkált mindenki, hogy tuti elnézte a doki, és hogy tuti fiú lesz. Jobb, ha megszokod :) Egyik füleden be, másikon ki.

Az anyuka alkatától függ a pocakforma.

2010. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én hasam hihetetlen csúcsos volt.Lányom lett.
2010. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!