Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akinek 6-7 hetes...

Kismamik! Akinek 6-7 hetes terhesen barnázása volt és utánna otthon maradt veszélyeztetett terhesként késöbb nem lett semmi gond?

Figyelt kérdés
Én egy hete itthon fekszem (barnázás miatt amit egy hematóma okozott,ami már elmúlt és hétfőn megyek kontrolra), tegnap töltöttem a 8.hetemet és egy kicsit aggódok,hogy később nem lesz megint gond.Kicsit félek nehogy elmenjen a baba!Gondolom más is volt hasonló cipőben!Mivel tudnám nyugtatni magam?
2010. jún. 25. 12:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát csajok ennek már sosem lesz vége?tegnap megint kezdtem a barnázást és ma tetőzött!nagyon sok jött!mi lesz szerintetek?kitisztul?
2010. jún. 26. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!