Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akinek 6-7 hetes...

Kismamik! Akinek 6-7 hetes terhesen barnázása volt és utánna otthon maradt veszélyeztetett terhesként késöbb nem lett semmi gond?

Figyelt kérdés
Én egy hete itthon fekszem (barnázás miatt amit egy hematóma okozott,ami már elmúlt és hétfőn megyek kontrolra), tegnap töltöttem a 8.hetemet és egy kicsit aggódok,hogy később nem lesz megint gond.Kicsit félek nehogy elmenjen a baba!Gondolom más is volt hasonló cipőben!Mivel tudnám nyugtatni magam?
2010. jún. 25. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lesz semmi gond,én is így voltam tavaly mint te és most itt alszik a fél éves kisfiam,utánna végig probléma mentes volt a terhesség!!Pihenj sokat!!!Próbáld elképzelni a babádat hogy fog kinézni,gondolkodj a nevén ,olvass könyvet,próbáld elterelni a gondolataid!!!szia

2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, ha a vérzésed a hematóma okozta, sőt, már fel is szívódott, és a kontrollon is minden ok, a terhességed további szakasza teljesen panaszmentes lehet. Ez a legérzékenyebb időszak a magzat életében, és ha ezt gond nélkül átvészeli, ki tudod rendesen hordani a babát. Nyugi, és próbáld kiélvezni ezt az időszakot!:)

Egy 4hós kisfiú édesanyja

2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugalom!!!! Én 10 hetesen nemcsak hogy barnáztam, hanem kőkeményen bevéreztem! Sok sok pihenés, ne erőltesd meg magad, és akkor nem lesz baj!

Már 1 éves a kisherceg aki 10 hetesen a pocakban a frászt hozta rám! :-))))

2010. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nekem is. 3 hónapig feküdtem, a haematoma felszívódott, utána felkelhettem.

A terhesség alatt más probléma nem is volt, a lányom most 13 hónapos.

Nyugi, nem lesz baj! Tartsd be, amit az orvos mond majd!

2010. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia:)

Édesanyámnak is így volt, és megmaradtam:) Bár sajnos a 2 ikertesóm elhalt(nem emiatt):( Kitartás, nem lesz semmi baj:)


19L

2010. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt hematóma. Csak sokkal durvább. Kifakadt, és úgy elöntött a vér, hogy azt hittem vetélek. 9 nap kórház után otthon pihentem. Szépen kiürült. Most fél éves a fiam.

A kórházban többen ezzel voltunk. Utána tartottuk a kapcsolatot. Mindenki rendben kihordta.

Jó babavárást :-)

2010. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

9-11 hét között otthon pihentem haematóma miatt, ami végül felszívodott és még 2 hétig nem mentem dolgozni ,(nyaralni mentünk), de utána a 34. hétig dolgoztam.

Azóta 15 hós a lányom.

2010. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 éves már a fiam,én a 7. héten pecsételtem.
2010. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok biztatást és választ,nagyon aranyosak vagytok :).
2010. jún. 25. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kétszer is barnáztam, 5 hetesen, majd 7 hetesen is. Összesen egy hónapot töltöttem kórházban. 13.hétig feküdnöm kellett és azóta is nagyon vigyázok magunkra, valamint sokat pihenek. Most vagyok 22 hetes és azóta minden rendben van pici lányunkkal:-)
2010. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!