Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? Betegállományba...

Mit tennétek? Betegállományba menjek?

Figyelt kérdés
14.hétben vagyok,de már nagyon nehezemre esik a munka a sok ülés miatt:-(a derekam le akar szakadni és a fenekem sincs jobb állapotban.feszülget a pocim is:-(csak az a baj,ha elmegyek betegszabira nem unatkoznék-e otthon!?
2010. jún. 23. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
meg ugye a pénz sem túl sok:-(
2010. jún. 23. 13:18
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem nehéz fizikailag a munka, akkor maradnék a 2. trimeszter végéig. (tehát pl irodai munka esetén)

egyrészt a pénz miatt, másrészt utána úgyis leszek eleget a négy fal között

2010. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok megint: ha ülő munkát végzel, szerintem senki sem fog csúnyán nézni, ha 1-2 óránként sétálsz pár percet. ez talán segít majd
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ülőmunkát végeztem, és most a 7. hónap elején jöttem el betegállományba. Nekem már az elejétől nagyon fájt az üléstől a fenekem, a csontjaim. Most már aludni is nehezen tudok tőle, de én is a pénz miatt maradtam, ameddig csak tudtam. Viszont most már elég volt a sok ülésből. (Napi 9-10 óra, és sokszor 6 nap a héten!) Ja és nem unatkozom itthon, sőt! Még élvezem is. :)

Aztán lehet, hogy később már fogok egy picit unatkozni, de gyorsan elmegy ez az idő és mindjárt itt van a Picur!

2010. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor még kicsit tűrök.-)köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 23. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék,otthon ugyan annyira fog fájni.Néha sétálgass egy kicsit,esetleg ha van rá mód vigyél magadnak egy kényelmesebb széket és polcold fel a lábad.Én 22 hetes vagyok én is a nap nagy részében ülök és a kis séták segítenek,bár nekem is nagyon fáj a derekam és a hátam.Még esetleg az segíthet ha a derekad mögé teszel egy párnát mikor ülsz.Ügyelj a jó testtartásra is és akkor talán enyhül.Remélem segítettem.
2010. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia.


amit tapasztaltam hogy eleinte nekem is fájt a derekam, hátam, a forgóm. de aztán sokkal jobb lett. most 27 hetes vagyok és terveim szerint 34 hetesig fogok dolgozni. sajna nekem is a pénz játszik közre, pedig nálam más gond is előgött amitől nehezen megy a munka.


kitartás!!!

2010. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!