Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes és 1 vagy 3 nap, mai...

4hetes és 1 vagy 3 nap, mai nap positiv teszt. Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ha 3-án volt tüszőrepedés,+14 nap akkor 17-én lett volna az esedékes mensi.Tehát e szerint 4 hetes és 3 napos terhes vagyok. De ha 28.napot számoljuk akkor tegnap azaz 4 hetes és 1 napos.

A kérdés hogy mikor érdemes orvoshoz menni, pl:. ha nov. 3-án mennék akkor mire számíthatok, akkor lennék 6 hetes és 3 napos,vagy 6 hetes és 1 napos. Nem tudom számít e az a2 nap pl .talán már a szívhang hallható lesz?


2011. okt. 20. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 7-8 hetesen érdemes, mert akkor esélyesebb a szívhang is. Én 7 hetesen voltam, szívhangja is volt. Barátnőm 6 hetesen volt és még szívhangja nem volt a fiának, 2 hét múlva berendelte (8 hetesen) minden rendben volt. Viszont van akinek már van 6 hetesen is szívhangja, de olyan is akad akinek "csak" 8 hetesen kezdődik el. Válaszd az arany középutat, menj 7 hetesen! :D


Első baba?

2011. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

6 hetesen már elmehetsz, de értelme 8 hetesen van. Én a másodikkal,harmadikkal már csak 8 hetesen mentem. Előtte úgyse látnak sokat és úgyis visszahív a 8. hétre.

Azt pedig, hogy terhes vagy magadtól is tudod

2011. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy 3 hét múlva menj,akkor már van értelme.
2011. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs vérzés meg barnázás nincs panasz akkor 6 hetesen akkor már lesz szivhang is.Én 6 hetes voltam mikor először voltam és volt szivhangja.

Dokimmal egyeztettem ő kiszámolta és azt mondta ráérek menni ha 6 hetes vagyok és addigra adott időpontot is.Én is indultam volna azonnal de felesleges lett volna ilyen korán menni mert csak petezsákot látott volna.És ugyis visszarendel.

2011. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok választ, már van egy gyermek, és volt egy méhenkívüli . Ezért a 6. hét már alkalmasabb, hiszen megnyugodhatunk, ha látjuk h méhen belül van a baba. Nagyon remélem!!
2011. okt. 20. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már szívhang a 6. héten.
2011. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 7+4 voltam és akkor már mindhárom jól látható volt:)És szívhang is volt!!
2011. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos minnél hamarabb annál jobb.Megkell rólla győződni,hogy jó helyen ágyazódott e be.Én 5 hetesen voltam utánna meg 8 hetesen.
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem, és szívhangja is volt:)
2011. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nov.3-án megyek orvoshoz.
2011. okt. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!