Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 7-edik hetébe...

Terhességem 7-edik hetébe léptem, most vagyok 92kg kissé molett. Ez nem befolyásol semmit. Ha még feszedek pár kilót? Lehet egészséges babám?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet egészséges kisbabád.Próbálj egészségesen étkezni.Minden jót.10 heteske
2008. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miért ne lehetne egészséges babád. Én 80kg voltam terhességem kezdetekor, most 94kg vagyok, de nagyon sok víz van rajtam. Most 22 hetes kismama vagyok, jól érzem magam és úgy néz ki, hogy egészséges kisfiúnk lesz.Nem lesz gond, csak figyelned kell a kajára, meg sótlanúl egyél és rendben lesz minden. Boldog babavárást.
2008. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokatÍ:-))
2008. nov. 3. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 92,4 kg kezdtem a terhességet. Most vagyok 32 hetes terhes, és 100,6 kg vagyok, tehát eddig +8 kg van rajtam. :-))
2008. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj én 97kg.-allettem kismanos most 25 hetes vagyok es 107kg,csak amozgás nehezebb már most mint a vekonyabb kismamáknak!es eddig minden rendben egeszséges kisfiu van a pocimba!bolgog babavárást!!
2008. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben az egeszsegedet nem befolyasolja nemokoz prolemat.En 114-el kezdtem es 124-el fejeztem be.A picur most nyolc hetes es a plussz 10kg mar lement rolam.Az etkezesre figyelj nagyon oda,mellozd az egeszsegtelen kajat,edesseget.Csak akkor egyel ilyeneket ha mar almodban is ezeket latod.Az en leleteim szinte vegeig jok voltak,de az utolso ket hetben a protein szintem az egekbe szokott es preklamszias lettem.Kovetkezmenye az lett,hogy surgossegi csaszarral szultem.Figyalj nagyon magatokra es boldog baba varast.
2008. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!