Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha zárt a méhszájam és egészsé...

Ha zárt a méhszájam és egészséges a terhességem, akkor meddig lehet szexelni a férjemmel? 34 hetes km

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

36. hétig.

tovább már nem is javasolják, meg kényelmetlen is..

2010. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiammal végig szeretkeztünk párommal.Semmi bajom nem volt,ezért a doki se tiltotta.A pozókat meg megoldottuk... :)

Sőt még túl is hordtam,akkor kezdték a nővérkék sugdosni,h nyugodtan lehet szexelni kismama,ha hazamegy,az segít.... :) Olyan zavarba voltam... Aztán végül az sem segített...

16 h km + 2 éves fiú anyukája

2010. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Végig lehet élni házaséletet. Veszélyeztetett kismamáknak a 37. héten adják meg a zöld jelzést a házasélethez.
2010. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 42. héten szültem, még előtte pár nappal szexeltünk, igaz nagy nevetések közepette, mert a doki tanácsolta, de én meg akkora voltam, mint egy bálna a 4 kg-os gyerekkel a hasmban, alig bírtam megmozdulni. Inkább muris volt, mint izgalmas. :))
2010. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végig lehet szexelni.

Mi is végig szexeltünk a férjemmel, pont időben szültem.

Csak akkor indítja be a szex a szülést, ha amúgy is beindulna.

Nyugodtan csináljátok.

2010. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészen a vajúdás megkezdéséig szabad, ha van hozzá kedvetek :))) Utána úgysem leshet egy ideig...
2010. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!