Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel csillapítsam az éhségeme...

Mivel csillapítsam az éhségemet? Terhességem elején volt ilyen de most megint.28 hetes vagyok. Akkor pizzával tudtam legyőzni az éhséget de most nem akarok azt enni. Mit javasoltok? Mi az ami kalória dús de egészséges?

Figyelt kérdés
Érdekes hogy éhes vagyok de valahogy nem tudom eldönteni mit is ennék meg igazán.
2009. márc. 4. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés,mert mindenki mást kíván.Szerintem inkább arra fektesd a hansúlyt,hogy többször egyél keveset és így elkerülhetőek a falási rohamok.Nekem ez bevált,így nem vagyok éhes,mert gyakorlatilag mindig van valami a pocakban.Két főétkezés között joghurtot,gyümölcsöt,puffasztott rizst,gyümölcsfagyit szoktam eszegetni,így a főétkezéseknél nem vagyok farkas éhes és nem tömöm magam,a gyomromnak is könnyebb.
2009. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyeneket én is eszek étkezések között, de valahogy mostanában semmi nem elég.:)
2009. márc. 4. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár hét és elég lesz, mert feljebb megy a babókád és nem fog egyszerre sok kaja lemenni.Egyél pizzát ha azt kívánsz!Én sajnos nem ehetek mert só és fűszermentes diétán vagyok...:-(32 hetes+3napos
2009. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi neked is!
2009. márc. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!