Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen, s a babám egyre...

28 hetesen, s a babám egyre többet és durvábban mozog, szinte egész álló nap és éjjel. Mikor pihen? Vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26+3 napos terhes vagyok, én is így vagyok vele, nem is tudom vajon mikor alszik, mert annyit mozog, hogy az már hihetetlen, éjjel is felkelek rá, azt hiszem mindig, hogy álmodom, pedig tényleg éjjel is aktív. Ha nem tudnám, hogy 1 baba van, azt hinném, hogy ikrek. Nem hiszem, hogy ez baj lenne, de ha aggaszt, kérdezd meg a dokidat. Nekem eddig semmi rosszat nem mondtak ezzel kapcsolatban. Eleven már most. :)
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sógornőm babája is ezt csinálta, egész nap mozgott, éjjel főleg. Nemrég megszületett és azóta meg egyfolytában alszik. :)

Szerintem az sose gond, ha mozog! Biztos, hogy pihen is azért valamicskét.

2010. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babucim is rengeteget mozog,sokat gondolkoztam azon, hogy ez normális dolog-e.Mondtam is múltkor az orvosomnak , ő azt mondta az nem baj. A szülésznő ismerősömnek is mondtam, ő is azt válaszolta, hogy az nagyon jó.A Rugdosás az nekem is fáj néha,egyébként a doki szerint a hátsó fali méhlepénynél jobban érezni minden mozgást,(NEKEM HÁTSÓ)

Egyébként olvastam valahol , hogy ezekből a mozgékony manókból lesznek a nyugodt babák születés után ahogy az egyik válaszoló is írta. Remélem igaz lesz.

Boldog babavárást! 26+1km

2010. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!