Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam dokinál már 30mm-és a...

Voltam dokinál már 30mm-és a babám 6-hetes vagyok van szivhang és már el is küldött a védönőhöz a kiskönyvért azt is mondtam neki, hogy nagyon fáj a hasam azt monta szedjek nospát. Nagyon boldog vagyok! Remélem most már minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem no-spa-t ne szedj! Csak azért fáj a hasad, mert átalakulnak a dolgok odabennt, nőni kezd a méhed, stb. Örömként fogd fel, hogy egy pici élet fejődik benned és ez a pici fájdalom is ezért van, de ez jó, ennek örülni kell és akkor nem fog fájni.
2008. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
A no-spát nekem is szednem kellett, mert veszélyeztett terhes voltam vérzés miatt. A no-spa megakadályozza a méh fájdalmatlan összehúzódásait, és így csökkenti a levállás esélyét. Hasznos lehet, viszon káros hatása nincs, már akkor is ezt adtak minden veszélyeztett kismamának, amikor én születtem, anyum is ezt kapta 28 éve. Boldog babavárást!
2008. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szió.

eloszor is gratulalok :D

remelem nem lesz semmi gond, de azert a 9-12. hetig ne kiabald szet.

a hasfajas az elso lepes, lesz még sajnos, amikor tágul a méhed, és alakulnak a dolgok. vesd bele magad a netbe, nagyon sok hasznos dolgot fogsz talalni

itt egy pelda: [link] , itt leirjak melyik heten miben fogsz valtozni te es a baba, es mi valtozik.


Biztosan nem lesz gond!

2008. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én úgy tudom, hogy amit a patikában vény nélkül lehet kapni azt nem szabad használni terhesség alatt! Ez vonatkozik a paracetamol készitményekre is!

Ezért szerintem ne szedd be a nospát, mert ezek ártanak a kisbabádnak, főleg az ilyen korai időszakban mikor még minden kialakulóban van.

A has fájás természetes, mert növöget a babád. De ha görcsölsz vagy vérzel az már nem jó jel akkor irány a doki!

Sok boldogságot!!!

24 hetes kismama

2008. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen 30mm a babád????? biztos vagy te ebben? az nagyon nagy.
2008. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen 6-hetes vagyok nekem azt mondta az orvos,hogy 27-28-mm-es valami látszodik.De lehet,igazad van nem bisztos ,hogy a babám lehet,hogy csak amiben benne van az ekkora
2008. nov. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!