Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes múltam. Öt nap alatt...

36 hetes múltam. Öt nap alatt fogytam három kilót. A párom is és anyukám is megjegyezte már, hogy mintha kisebb lenne a pocakom. Ugye a babám ettől még rendesen fejlődik?

Figyelt kérdés
Délutánonként már egyáltalán nem bírok enni, mert rosszul vagyok. Most még ráadásul tegnap hasmenésem is volt. A babám mocorog, de már nem úgy mint eddig, inkább csak kinyomkodja magát, és ritkábban is mint idáig. Ugye nem jelenthetik ezek a tünetek, hogy nem megfelelően fejlődik?
2008. nov. 3. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj lenne. Azért nem mocorog már annyit és úgy mint korábban, mert szűk neki a pocak. Próbálj meg valamit enni, keress olyat, ami jól esik. De vitamint azt javaslom mindenképp, hogy szedjél. Már nem sokat kell kibírnod, kitartás!
2008. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén 36 hetes vagyok és én is ezt tapasztaltam. Én ugyan három kilót nem fogytam, csak kb kettővel vagyok kevesebb, ráadásul úgy, hogy a 30. hét óta nem is igazán nőtt a súlyom. Én is alig bírok enni, reggelente éhesen ébredek, de a tejen és a banánon kívül nem esik jól semmi. Ha mégis magamba tömök valamit, akkor az vissza is néz. Ebédelni szoktam, de csak délután három körül érzem magam készen az ebédre, vacsorára ismét a tej megy le és a natúr joghurt. A vitamint nem hagytam abba, sőt, most a hiányos táplálkozásom miatt még jobban odafigyelek arra, hogy ne felejtsem el bevenni.

Egyébként ez már a vége felé teljesen normális, nekem mondták is, hogy szülés előtti hetekben fogyhatok, van akinek meg szülés előtt egy-két nappal farkasétvágya van ismét. A babám nekem is már másképp mozog, tulajdonképpen egész nap érzem őt valamilyen formában, sokat csuklik, néha a fejével furakodik nagyon lent, de a leggyakoribb az, hogy a köldökvonalam felett a lábait húzogatja oda-vissza.

2008. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is leginkább tejet iszom, gyümölcsöt eszem, meg joghurtokat, ezek esnek jól. Este is azért iszom egy pohár tejet, csak hogy valami legyen a gyomromban. Minden jót Nektek!
2008. nov. 3. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia!!!Nekem sem volt étvágyam 36 hetesen de ne aggodj ugyan ugy fejlődik a babád ,de azért probálj enni ha még keveset is ,de akor is vagy probálj olyat enni amit szeretsz és meg eszed .Én is 36 hetesen fogytam -3kg én mondtam az orvosnak és mondta ,hogy nem jo ha fogyok.Most vagyok a 40 hétbe az étvágyam vissza jött ugy hogy fog nálad is változni csak neked is a babád nyomja a gyomrodat és ezért van ez meg a hormonok is be folyásolják.Jo baba várást!!!!!!!
2008. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!