Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleségem lányt akart és...

Feleségem lányt akart és fiunk lesz! Hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Babát várunk! A feleségem gyerekkora óta megvolt győződve, hogy lánya lesz! Most derült ki. fiú! Azóta csak zokog, nem tudom mit csináljak, szinte szóba se áll velem. Most ott tartunk, hogy pszichológushoz megyünk. Valaki tud segíteni, hogy tudnám megoldani ezt a helyzetet?
2010. jún. 18. 20:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%

A 10.53-as válaszolót nagyon sajnálom és mélyen együttérzek vele. Sajnos én is hasonlóan jártam, csak nálam nem vették észre időben a rendellenességet és 35 hetesen császármetszéssel vették ki a babát, aki még két hétig élt. Borzasztó volt és nem kívánom senkinek, de egy ilyen anya elgondolkozhatna a hasonló történeteken!!! Én is világ életemben lányos voltam és lány gyereket tudtam elképzelni, de az első fiú lett volna és őt is ugyanúgy vártam és mindent megtettem az egészségéért!!! Sajnos elvesztettük, de most megint várandós vagyok és újra kisfiúval. Már 12 hetesen megtudtuk, hogy fiú és nem is érdekelt minket, csak hogy egészséges e. 4D-n is megnézettük már ilyen hamar, mert nem tudunk bízni az orvosokban. Mindent megteszek megint, hogy egészséges legyen, és talán most kegyesebb lesz hozzánk a sors. Eddig amúgy minden rendben és már nincs is sok hátra. Meséld el a feleségednek a történetemet és hátha ráeszmél, hogy a baba nemétől sokkal fontosabb dolgok is vannak és talán belegondol, hogy mit érezne, ha elveszítené a babát. Hidd el attól rosszab nincs!!!!

Minden jót a továbbiakban és szorítok, hogy a baba egészséges legyen és sok szeretetet kapjon az anyukájától is!

Üdv.:

32 hkm

2010. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
69%

A feleséged tényleg elég kétségbeejtően gondolkozik.

Én is kislány koromtól csak azt tudtam elképzelni, hogy lányom lesz. Fiam született és csak néhány pillanatig estem kétségbe miatta. Ma már el sem tudnám képzelni, hogy lány legyen.


Mindjárt küldök neked valamit, olvasd fel vagy mutasd meg neki:)

2010. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
69%
mégis miből gondolta hogy lánya lesz...hogy csak lánya lehet? mert ő azt akart kislánykora óta?! ne butáskodjunk már....a család mit szól ehhez? szerintem még nagyon nem érett az anyaságra úgy érzem, eddig mindig minden úgy történt az életében ahogy ő azt elképzelte és most nem bírja feldolgozni a "vereséget"...
2010. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%
Ja, amúgy nagyon sok boldogságot a kisfiúhoz :)
2010. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
75%

Hany eves a feleseged? Felnott gondolkodasu, felelossegteljes ember egyebkent az eletben?

Ne haragudj a kovetkezo kerdesert, de alapban nem akaratos, elkenyeztetet, hisztis tipus kicsit?

Csupan azert kerdezem, mert kicsit ugy viselkedik, mintha o jatekbabazni szeretett volna ezzel a gyerekkel, de az aruhazban sajnos csak a masik modell volt, ezert a kislany sirva a foldhoz vagja magat es hisztizik a beszerezhetetlen babaert...

Nem tunik tul felnott gondolkodasnak.

Probald ravezetni a fiuk "elonyeire".

Nekem ket fiam van. Harom pasi vesz igy korul. A harombol harom szerelmes belem, komolyan mondom, ugyanis ha egy no jo anyja a fianak, akkor annak a gyermeknek hosszu-hosszu ideig az anyja lesz az elsoszamu no az eleteben.

Imadom a fiaimat, huncutok, viccesek, mindketto kikopott apja es mivel a ferjemet is szeretem, igy imadom ot latni bennuk.

Amikor a 2. babat vartuk, akkor a ferjem lanyt remelt, en sejtettem, hogy fius anyuka maradok. Egyikuk sem bankodott egy percig sem, hogy nem lesz lanyunk, annak orultunk, amit kaptunk.

2010. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
49%
Látom majdnem mindenki csak közhelyekkel jön,ami rajtatok most nem segít.Igenis nagyon sok anya lehet nagyon csalódott,hogy fia helyett lánya,vagy lánya helyett fia születik.(Fórumokon is olvastam anyákról.)Én is az voltam.De nem sokáig és máig gyötör a lelkiismeret és ostorozom magam,hogy mekkora hülye voltam.Gondolom nagyon beleélte magát,hogy milyen nemű lesz a babátok,és el sem tudta képzelni,hogy nem úgy lesz.De hidd el,hogy TELJESEN BIZTOSAN IMÁDNI FOGJA MIUTÁN MEGSZÜLETIK és lehet,hogy szégyelli is magát utólag,hogy hogy lehetett ilyen.És ha akartok tesót még sikerülhet.Másodjára talán már bölcsebb és tapasztaltabb is lesz,és nem reagál így,ha esetleg kiderül ismét más nemű,mint amire a lelke mélyén számított.Egyébként olyan nincs,hogy mindenkinek mindegy a neme!Igenis mindenkinek van egy idealizált képe a leendő gyerekéről,és a szíve inkább lány vagy fiú felé húz képzeletben.De a valóság az,hogy IMÁDNI FOGJA A GYEREKÉT,ÚGY MINT BÁRKI MÁS!!!Most a te dolgod,hogy érezz vele együtt,tanúsíts megértést,ne oktatgasd,ne példázz,ne tegyél szemrehányást,ne osztogass tanácsokat.Később hálás lesz ezért neked nagyon!!!
2010. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
36%
Még valami.A pszichológus csak bonyolítaná a dolgokat,nincs rá semmi szükség "csak ezért".Ezt kettőtöknek kell megoldani!Legyél a társa ebben is!
2010. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
86%

10:53 vagyok a 11:10-nek köszi az együttérzést és hidd el én is tudom mit éreztél,borzasztó.Nagyon remélem,hogy az anya ráébred arra,hogy mekkora idióta viselkedés ez és szeretetben fogja felnevelni a gyermekét egy cseppet sem éreztetve vele azt,hogy "ja,amúgy én lányt akartam ".

A válaszolónak aki azt írta,hogy itt mindenki közhelyeket említ,csak annyit,hogy ezek velünk megtörtént dolgok voltak nem közhelyek és azért írtuk meg,hogy segítsünk.

Nyugodtan le lehet pontozni ha nem tetszik!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
38%
Azt írtam,hogy MAJDNEM mindenki.
2010. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


nem tudom mit csinálj...elég gáz helyzet...:-(


Nekem mikor el kellett vetetnem a babámat, mert beteg volt, nagyon nagy lelkiism.furdallásom volt, mert Én is lányt akartam volna, és azzal szadiztam magam utána, hogy biztos azért halt meg, mert kötöttem az ebet a karóhoz...


De a pszichológus nagyon nagyon jó ötlet!!!!

Rendes vagy, hogy elmész vele!!

Kitartás, biztos majd megemészti...remélem.


szia

2010. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!