Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleségem lányt akart és...

Feleségem lányt akart és fiunk lesz! Hogy dolgozza fel?

Figyelt kérdés
Babát várunk! A feleségem gyerekkora óta megvolt győződve, hogy lánya lesz! Most derült ki. fiú! Azóta csak zokog, nem tudom mit csináljak, szinte szóba se áll velem. Most ott tartunk, hogy pszichológushoz megyünk. Valaki tud segíteni, hogy tudnám megoldani ezt a helyzetet?
2010. jún. 18. 20:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
11%
vágd le a fütyköst
2010. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%

hááát, szerintem ne csinálj semmit. Ha nem törödsz vele talán abbahagyja. (havígasztalod csak jobban belelovalja magát)

egyébként nem tartom teljesen normális dolognak, az anyák általában nem törödnek a gyerek nemével. Nekem legalábbis meg sem fordult a fejemben

2010. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
ha több gyereket akartok, vígasztald azzal hogy majd a következő lány lesz (talán). jobb ha bátyja van a kislánynak aki majd megvédi, stb ((:
2010. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
Annak kellene örülni,hogy egészséges a baba.Sokan vannak,akiknek nem adatik meg,hogy gyereket szüljenek!Örüljetek,hogy nektek sikerült!Sok boldogságot a kisfiúhoz!:-)
2010. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Annak a szegény pici babának milyen rossz lesz így, ha megszületik, hogy már most nem akarják, mert kisfiú. Adjatok hálát az égnek, hogy lehet babátok és remélhetőleg egészséges lesz, de ezt a baba is érzi ám ha őt nem akarják. Magyarázd ezt meg a feleségednek. Épp ma olvastam olyan anyukáknak a történeteit, akik 30. hét felett veszítették el a babájukat, képzeld ők hogy örülnének ha akár fiúk, akár lányuk született volna. Ne haragudj nem akarok ítélkezni, de szerintem ez így nem igazán normális dolog. A nők akkor szoktak orvoshoz fordulni, mikor ilyen tragédia történik velük, de ezt nem nevezném tragédiának, hanem ez az élet csodája egy baba. Nyugodtan le lehet szavazni!
2010. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Mond neki hogy majd legközelebb ügyesebb leszek és lányt csinálsz neki.

Nem értem a feleséged!

Örüljön, hogy egészséges lesz!

És, ahogy a mondás mondja, majd adnak érte lányt!

2010. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

Ez elég érdekes, nekem a vőlegényem akart kislányt és kisfiú lett, amitől kicsit csalódott lett, de tudomásul vette. Mint nő igazán számításba vehette volna, hogy kétesélyes dolog. És nem akarom bántani, de elég rosszul hozza ki magát a dolog, akkor most nem is örül hogy babát vár? Mert az elég rossz kezdet egy kisbabának, a terhesség során számos negatív dolog érheti még a feleségedet: hízás, zsibbadás, kiütések, szemölcsök, bőrhibák, viszketés, terhességi csíkok, stb-stb. Mi lesz ha ezek is megtörténnek vele, akkor szülés után ellöki magától, vagy mi?

Szerintem ez nem igazán normális, jól írja egy korábbi hozzászóló hogy pont az anyáknál nem szokott ilyen lenni...

Ezzel nem kell pszichológushoz menni, egyszerűen csak közöld a feleségeddel hogy ez egy kétesélyes dolog volt, tehát benne volt a pakliban hogy kisfiú is lehet. Gyermeket akart vagy kislányt, mert ha csak kislányt akkor jobb lett volna elmenni egy árvaházba és ott kiválasztani egyet...

2010. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az előttem szólókkal! Örüljetek, hogy megadatott a csoda, és hogy egészséges! :-) Ennél szebb dolog, hogy az embernek gyermeke (mindegy, hogy fia vagy lánya) születik nincs még egy! Ha most pszichológushoz mentek, akkor mi lesz, ha ne adj isten valamilyen tragédia történik veletek?

Egyébként az UH sem 100%-os módszer, akár tévedhet is! Nem ez lenne az első eset!

2010. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
80%
Az a fontos, hogy egészséges, ha megszületik 10 lányért se cserélné el.
2010. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen megértem...én is csak azt tudtam elképzelni ,hogy csak lányom lehet...kiderült ikrekkel voltam várandós..amikor uh-n közölte az orvos..hogy mindkettő fiú..szégyen ide, szégyen oda zokogtam..és napokig vígasztalhatatlan voltam...majd jött egy közömbös érzés..ez is pár napig tartott..de igazából csak szülés után nyugodtam le..amikor megláttam őket...rájöttem egy lányért sem adnám őket oda..és szégyelltem magam nagyon..most tervezzük a tesót..és most megint hülye vagyok...mert most meg azt nem tudom elképzelni, hogy lányom legyen..csak fiút szeretnék:)) de tudom ha mégis lány lenne akkor is csak az lenne a fontos, hogy egészséges legyen..meglásd majd a párod is így fogja gondolni csak kell neki egy kis idő..
2010. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!