Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A feleségem 7 hónapos terhes...

A feleségem 7 hónapos terhes és inkontinenciája van, hogy segitsek rajta?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja bepisil, a munkahelyén betéttel védekezik de ithon nagyon szégyenli magát és inkább nem védekezik, főleg éjjel kellemetlen a dolog, persze főleg neki, mert minden második nap ágynemút cserélünk. Már sokszor beszéltem vele hogy a helyett hogy 2-3 óránként átcserélje a pizsijét stb. használjon felnőtt pelenkát, én most 2 hónapig nem nézek oda, és ő kipihenten kell fel reggel. De ő hallani sem akar erről .... Ti voltatok ilyen helyzetben ?
2011. jún. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ez elég kellemetlen és nem velejárója a terhességnek. azonnal kezdje el az intim tornát, eljárhat vagy otthon töltse le a kriston tornát
2011. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
én is az intimtornára szavazok. ilyen szinten ez nem normális. baromira gyengék a tartóizmai. és elárulom, ha természetes úton szül, nem fog szülés után elmúlni...sőt...
2011. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pelenka???Van direkt erre való betét,ami diszkrét inkább olyat vegyetek.A pelenkát én is elutasítanám....Ja és szerezd be a Kriston-féle könyvet,mert az tényleg segít.
2011. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit helyesbítenem kell az elsőt, de sajnos velejárója a terhességnek, főleg ha vkinek gynegébbek a hólyagnál az izmai! Első babánál nem volt, de a másodiknál 1-2szer "elcseppenek". Persze ez nem klasszikus bepisilés, de ez sem jó. Kérdező!

Itt a feleségeddel van a "baj"! Nagyon jó, hogy Te így állsz a dologhoz.

Az inkontinenciát szinte mindegyik nő "gyégyelli" sokszor nem is foglalkoznak vele, hátha "magától" megszűnik.

A helyzet az, hogy az esetek többségében terhesség és szülés után valóban megszűnik, -de amíg van, addig otthon is fontos a higiénia és ez nem "szégyen", mert mensikor is pl. betétet használ egy nő, azt se kell szégyellenie.Ha pedig nem szűnne meg szülés után sem, akkor vannak jó kis tornák, amikkel javítani lehet a helyzeten!

2011. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

első vagyok!

nem, ez nem a terhesség velejárója. amiről te írsz az oké, a baba nyomja a hólyagot és egy-egy csepp... de itt a kérdező felesége bepisil, munkahelyén, otthon, éjszaka. és ahogy a 2. válaszoló írta, ez nem fog elmúlni szülés után, csak rosszabb lesz! most kell elkezdeni a tornát nem pedig majd, ez súlyos probléma, nem szabad elbagatellizálni!

2011. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Intimtorna, és Tena betét. Abból is több féle van a mennyiségtől függően van belőle olyan vékony is, mint a síma betét (3mm), csak ezek hosszabbak. Minden multiban, gyógyszertárban lehet kapni őket. Pelenka az nem kell :) Jó, hogy így állsz hozzá, nagy szerencséje van.

Valóban előfordulhat normál esetben pár csepp,- ha a baba már nagy és nagyon nyom,- vagy szülés után tüsszentésre, nevetésre stb. Ezek viszont maguktól elmúlnak 1-2 hónapon belül.

[link]

2011. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónapja KEGEL gyakorlatokat csinál, talán az segit. De semmi javulást nem láttam. Nem anyira vagyok szakértő az ilyen női betétekben stb. amit ő most használ az Tena betét ami átázik éjjel. Már ő is gondolkozott hogy vesz hasonló Tena akármit ami olyan ragsztós , most bocsi az olyan mint egy pelus, amit ő ki nem áll én sem dijazom de ha másképpen nem lehet. Én nem vagyok ellene. Ő szégyenli magát.
2011. jún. 25. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az már nem kis probléma, ha ennyi ideje csinálja, és semmi változást nem ért el. Dokinál nem volt még vele? Mit mondott rá?


Lehet gyulladás is a hátterében.

[link]

2011. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet, hogy jobb, mint a betét, mert diszkrétebb, hosszú távon olcsóbb.

[link]



találtam még pár cikket, esetleg olvasd el. [link]

[link]

2011. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!