Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog látszodni a pocak?

Mikor fog látszodni a pocak?

Figyelt kérdés
Azoktol kérdezném akiknek van felesleg a hasukon.Mikortól látszodott nekik egyértelmüen,hogy baba van a pociban?És honnét tudhatom,hogy nött a baba miatt a pocakom,miben különbözik a "csak"hastól?
2010. jún. 16. 11:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,hogy a második vagy többedik babásoktol érdekelne leginkább a válasz.
2010. jún. 16. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem még csak első baba, most vagyok 23 hetes, egy hete vettem észre hogy a zsir réteg felett kerekedik...:) Tisztára meglepett:) Felülröl a mellem alatt kerekedik szépen. Pont ugy mint a másoknál...csak nekünk azsir réteg felett:) (96 kilóról indultam)
2010. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Második babámat várom,és tényleg hamarabb látszik(nekem).Még az előző terhességemből(22 hónap)maradt rajtam 5 kg :( Már 10 hetes körül látszott hogy baba van mások szerint(én csak bálnát láttam a tükörben).Viszont még semennyit nem híztam(tudatosan táplálkozok)és már 18 hetes vagyok.Kb úgy nézek ki mint az elsőnél 25-27 hetesen.
2010. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nádszál voltam a lányom születése előtt, utána a hasamon maradt meg a felesleg (76 kg-ról indultam, 180 cm vagyok). Most 15 hetesen nézek ki úgy, mint az elsővel a 20. hét környékén. Hirtelen indult meg a növekedés a 13. héten.
2010. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én most vagyok 10-11hetes és van 15kg feleslegem,de mintha már látnám,hogy növekszik a pocak,pedig nem hiztam inkább fogytam eddig.
2010. jún. 16. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé látszott már a 11. héten

Ez a 11. hét végén készült:

[link]


kb egy 5 kg plusz volt rajtam teherbeeséskor, amiből volt a hasamon is kicsi. 2. baba volt.

2010. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most várom a 3. babámat, 11. hetet töltöm holnap fura mód még semmi sem látszik, igaz 2. babám után sokat fogytam, és a mostani terhesség elején volt egy hét, amikor még lement 5 kg, ami azóta se jött vissza.

Nagyon fura, hogy még nem látszik, mert előtte mindkétszer már ilyen idősen hatalmas hasam volt.

2010. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, mintha csak magamat hallanám a 13.03as olvasása közben.(a 2. után nagyon lefogytam és a mostani terhességemet rosszul viseltem és viselem a mai napig: émelygés,hányinger és hányás is sajna. Én a 16hetemet taposom a 3. gyerköccel és nem látszik még semmi. :(
2010. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!