Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babát váró anyukák, tényleg...

2. babát váró anyukák, tényleg előbb kezdett el nőni a pocak, pontosan hányadik héten kezdett el látszódni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugrásszerű volt, a 13.hétig semmi de a 14.en egyik napról a másikra akkorát nőtt mintha már vagy 20 hetes lennék:)

Most a harmadikat várom (normál testalkat vagyok amúgy) és ugyanez ismétlődött meg, a 13.hétig semmi, most 15 hetes vagyok de úgy nézek ki mint aki legalább 20-24...

2011. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak egy ici-picivel kezdett előbb nőni, úgy 20. hét körül.

Viszont a vége felé sokkal nagyobb lett, igaz, a baba is majd egy kilóval több volt másodszor. :o)

2011. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. terhesség de csak a 2. babám lesz nem tudom mennyiben zavar ez be a pocakméretben .. korai missed-ek voltak az első trimeszterben.-


most a 2. babával a 13. héten kezdett egyértelmü lenni de mivel tél van / volt a medvének öltözés miatt még nem látszódott ruhában csak a 16. héten kezdett egyértelmüen gömbölyödni most már félreérthetetlen.


első babával a 18 hetes uh-n még alig volt pocak az esküvőnk a 24. héten volt ott kezdett kerekedni...

2011. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemsokkal később,hogy kiderült,hogy babát várok,már látszódott is a pocakom.Egyik barátnőm is pont így volt!
2011. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első babámnál 22.-ik hétig senki nem mondta volna meg, hogy babám lesz, simán hordtam a régi nadrágjaim. Most a 2.-nál 6 hetes vagyok, és már nem tudom begombolni őket, annyira kellemetlen. nagyon furi.:)
2011. febr. 11. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is valahogy úgy vagyok, mint Te, olyan 4-5 hetes. Nem tudom mire vélni, hogy ennyire kényelmetlen az összes nadrágom. Kislányommal kb. a 20. hétig simán hordtam a ruháimat, volt olyan melegítőm, ami végig jó volt rám. Most meg....nem tudom, talán csak puffad valamitől, remélem azért nem kell már most új ruhákat vennem :) Nagyon az elején vagyok még.

2011. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első baba: kb. 16 hét körül kezdett számomra látszódni valami a pocakomon (kívülállónak kb.20 héttől).

Most második baba: 12.héttől kezdtem érezni egy dudort a pocimon, 14.héten már egész helyes kis pocom lett, most a 17.héten akkora vagyok, mintha a 6.hónapot kezdeném :-)

2011. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ellenpélda.Az elsőnél nagyon hamar, most a másodiknál olyan 18-20 hét körül.Sokkal kisebb terhem van.

34. km.

2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!