Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis segítség kéne!?

Egy kis segítség kéne!?

Figyelt kérdés
Már elég régóta próbálkozunk a babával és nem jön össze.voltam orvosnál most nem olyan rég és mindent rendben talált.namost az a baj,hogy mondta az orvos hogy a férjem is menjen el vizsgálatra hogy ott is rendben van e minden..de nem tudom hogy közöljem vele,vagy hogy kérjem meg?
2018. márc. 23. 21:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm így most könnyebb kicsit,majd fel hozom neki a témát egyik nap
2018. márc. 23. 22:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Hidd el nem bántani akarnak, de az emberek többségének megdöbbentő, hogy egy pÁrkapcsolatban egy ennyire ( számomra is egszerű) dolgot nem lehet megbeszélni nyíltan..



Mi még nem prőbálkoztunk, amikor a férjem magától elment, elejétvenni a dolgoknak.

(benne volt, hogy a házvásárláshoz CSOK-ot vegyünk fel, de túl sok korlátozás van benne, ami miatt nem válaltuk be, mivel gyerekünk nem volt, igy úgy gondoltuk legalább az legyen világos nála oké-e minden, hiszen az az egyszerűbb vizsgalat)


Egyébként nagyon egyszerű.


Elmondod, hogy egyelőre nalad nem találtak szervi gondot( gondolom tudja)

Az orvos javasolta, hogy mielőtttovábbmennétek neki is meg kellene nézetnie magát, mert könnyebb és fájdalommentesebb kizárni őt.

Ha nála minden rendben van, akkor érdemes nalad tovább nézelődi, fájdalmasabb, hosszabb és sok esetben költségesebb viszgálatokkal.


Plusz kiderülhet, hogy

2018. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi elküldte


Hogy hogyan tovább..


Inszem

Csak donorral lombik?


Unokatesoméknál hamar kiderült, hogx inszemmel felesleges is, mert nincs annyi és olyan minőség, hogy érdemes legyen...

Hormonsor után levették a petét, lombikkal lett 5 megtermékenyített lefagyasztva..

Azőta elsőre van 2 gyerek lombikkal.


Nem kell ezt túlbonyolítani..( ha természetesen nem jön, a férfi vizsgálata az első lépés az okok kiderítéséhez..


Az a baj, hogy neked is kellemetlen a téma, pedig ennek és sok más dolognak is, ha gyereketek lesz természetessé kell valnia.. Lesznek kínosabb kérdések is, hidd el..


Kitartás!!!!

2018. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne bantsatok a kerdezot! Az en ferjemnek is nehez volt kozolni, mert ideges lett utana...utsna mindegyik mintaleadasnal ideges volt hogy vele lesz a baj! Nekunk kiderult nem veletlen nem jott ossze csak az inszemmel!! Lassu volt a spermaja, es dns toredezettseget is megallspitottak....erzik ezt vhol ,nem veletlen felnek
2018. márc. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves előző, jaj szegény férj, csak ideges ne legyen! Nemár, most komolyan, és akkor mivan, ha ideges lesz? Mi nem indegeskedünk eleget? Nekem az átjárhatósági olyan szinten fáj, hogy ezerszer inkább szülnék, minthogy azt mégegyszer át kelljen élnem. Hatalmas kérés tényleg egy férfitól, hogy adjon egy kis mintát, amit amúgy is kb mindennap megtesz, csak a helyszín más. Ne legyünk már ennyire alárendeltek. Ez egy közös ügy, és tök mind gy, kinek a "hibája", de már ettől a szótól is kivagyok. Ne csináljanak már ebből a férfiak hiúsági kérdést, fel kéne nőni.
2018. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a férjek is ennyit lelkiznek-e azon, hogy mennyi megpróbáltatás, fájdalom, áldozat az osztályrésze a nőknek egy kivizsgálás alatt. Hogy lelkileg mennyire megviseli őket. Hogy bár elméletileg mindenki tudja és vallja, hogy nem az a lényeg, hogy kinek a "hibája, hanem az a lényeg, hogy megoldást találjanak, de azért valljuk be, a nőt is ugyanúgy megviseli már a gondolat is, mint a férfit, hogy valami nem úgy működik benne, mint ami optimális lenne.


Ez ugyanaz a kategória, mint az, hogy ha a férj hazaesik fáradtan, akkor leül a fotelbe egy újsággal és a család igyekszik kímélni, ha meg a nő esik haza fáradtan, akkor szeretettel várja a tűzhely, vacsi után meg nem emésztget kényelmesen, hanem mosogat.


Nem vagyok elvakult, de nem értem, miért van így még most is.


És tényleg nem akarom megbántani a kérdezőt, de épp ezért nem értem a kérdését sem.

2018. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!