Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen erősebbnek kéne...

Terhesen erősebbnek kéne lennie a körmeimnek, vagy most a körmösömmel van a baj?

Figyelt kérdés

Évek óta járok körmöshöz, végeztem nehéz fizikai munkát is, es sosem volt probléma a körmeimmel. Most nem is dolgozok már...

Mióta babát várok már harmadszor fogja újraépíteni ugyanazt a három körmömet, csak úgy maguktól letörnek, semmi hatás nem éri őket. És mindez egy héttel körmös után, utána 3 hétig úgy járkaljon az ember... Én úgy tudtam, hogy állapotosan a sok vitamin miatt még erősebbek a körmök...

Az összes szép volt,már a sajátom az egész...erre most nem tudom, hogy velem van a baj, vagy a körmöst cseréljem le. Mivel szülésnél és utana sem lehet körmöm, így erre a pár hónapra nem szerettem volna már váltani, de picit idegesít a dolog, mert igénytelenül néz ki hogy 10ből 4 ujjamon rövid a köröm egy hét után, a többinél hosszú.

Kérem a megkövezős kismamák, akiknek nincs körmük inkabb ne írjanak véleményt. Én mindenről lemondtam, nem festem a hajam sem pedig szőke voltam. Nem szolizok mar, nem dohányzom. Ennyi problémám és ennyi igényességem, hogy a hetedik hónapig legyen körmöm, szerintem megengedhetem magamnak.

Szóval az érdekelne, hogy a körmösöm csinálja rosszul, vagy fogható a terhességre, hogy nem bírják a körmeim 1 hétig sem? Nem szeretnék ott hagyni neki ilyen munkáert havi 4ezer forintot, ha tényleg ő tehet róla.

Köszönöm a választ.

13 hetes km


2018. febr. 20. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség! Nekem is lepotyogtak! Azota en is jegelem😇34hkm
2018. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi problémàm nem volt, mondjuk kb. a 12. hétig volt műkörmöm, onnantól géllakk. De nem tört a körmöm meg semmi gond azóta sem.

35 hkm

2018. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell lemondani a körömről, simán csak legyen rövidebb. Lehet a te körmöd gyengébb, lehet ő fogott ki rosszabb anyagot.
2018. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl szempillam van es mondta a kozmetikusom, hogy amikor epiti egyszeruen lefolyik, nem akar megragadni. A hormonok miatt van... a korommel is valami hasonlo lehet a helyzet. Nekem a sajat kormom nagyon megerosodott, pedig papir kormeim voltak.
2018. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megerősödik a vitaminoktól terhesség alatt, vagy ellenkezőleg. Sok nőnek a haja hullik, hiába szed vitamint.
2018. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok hatására ledobhatja a műkörmöt a sajátod,ugyanúgy mint egy betegség is okozhat ilyet főleg ,hogy eddig nem volt gond . Biztos ,hogy nem a körmös a hibás de ezt neki is tudnia kellene és tájékozatnia kellett volna erről ,hogy ilyenkor előfordulhat .
2018. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kormom is legyengült nemhogy erősödött volna... ez egyen függő ellenben olyan haj koronán volt h azt se tudtam mit csináljak a hajammal. Aztán persze a haj kihullott a korom meg maradt olyan vacak bár nekem előtte is papir vékony volt Uh annál szarabb kevésbé lehetett :p
2018. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem sem műköröm, se müszempilla nem maradt meg, sőtt volt,hogy a hajam a hajfestéket is ledobta terhesen. Igaz nem havonta festettem csak 2-3havonta, hogy azért ne ugy nézzek ki mint egy budikefe mert rövidebb fazonú,de sajnos volt, hogy ez se jött be 😔

35hkm

2018. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!