Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapos terhesen kéne már...

3 hónapos terhesen kéne már látni valamit a pocimon?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 12 hetes, jövő héten UH es nagyon izgulok minden rendben van-e. Első terhesség, így nem vagyok tisztába sokmindennel. Még terhességem előtt híztam egy év alatt 10 kilot sajnos. Mindig is vékony voltam de így most felesleggel indítottam a terhességem. És főleg hasra híztam; így nem tudom eldönteni, hogy látszik-e már, vagy az csak a hájam :D Egyik ismerősöm fb-n feltett egy egész alakos képet amin 14 hetes es kismamás pocakja már jól látszik, es kb olyan testalkat mint én. Ti láttatok már valamit ennyi idősen? Tudom hogy pici még és rengeteg a helye.:) De izgulok nagyon, remélem nőtt rendesen és minden oké lesz az UH-n.
2018. febr. 22. 10:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h kb hol kéne látnom? A köldököm és a bugyim "között" félúton?
2018. febr. 22. 10:26
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen sehol nem kéne látnod. Amit látsz is, az max puffadás, vagy zsír.
2018. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

12 hetesen babszem nagysagu. Akkor szerinted kell latni ?

Ha el vagy hizva akkor meg foleg kesobb latszik.

2018. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból nagyobb a pocakod, akkor ne keresd még a babás hasat. :) Az fog először feltűnni, hogy amikor behúznád a hasad, ott marad. :D Na az már a baba miatt lesz.


Örülj amíg nem nő, addig is tudod hordani a régi ruháidat.

2018. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én átlagos testalkatú vagyok,-de a rajtam a 20.héten is alig látszott valami
2018. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

12 hetesen nem babszem méretű. Legalábbis nálunk egy babszem nem 7 centi...

De tudom, hogy pici még.

Viszont mivel aggódom, ezért gondoltam rosszindulat nélkül kapok választ, de mit is vár az ember...:)

Szép napot

2018. febr. 22. 10:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem ,hogy lehet még sokáig nem is fog látszani.. Rólam most mondják meg ,hogy kismama vagyok eddig épp csak akkora hasam volt mintha híztam volna egy kicsit.. és most vagyok a 34.héten :D
2018. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

12 hetesen semmi..

14 hetesen én már láttam...de még a munkahelyen se....


Unokatesómnak az első baba latszott 8 hetesen.. De neki végig nagyon nagy hasa volt

2018. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok..

Nekem köldök alatt 2 cm-rel állt ki először jobban...

2018. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindenki azt a pillanatot várja, mikor meglátja a kis gömbölységet, szóval ne oltásátok már le szegényt :)


Kérdező, teljesen normális, hogy nem látszik. Én is elkövettem azt a hibát, hogy mások pocijához méregettem magam és közben bestresszeltem, hogy baja van a kölyöknek. Ráadásul én vékonyabb testalkatú vagyok (de magas) és a 24. hétig alig volt pocim. Most 32. hetesen sincs orbitális (máshoz képest) pedig a gyerkőc a legutóbbi mérés szerint is nagyocska. Szóval türelem ott lesz az (aztán alig várod, hogy eltűnjön mert nem látod a lábujjad) :D

2018. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!