Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapos terhesen kéne már...

3 hónapos terhesen kéne már látni valamit a pocimon?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 12 hetes, jövő héten UH es nagyon izgulok minden rendben van-e. Első terhesség, így nem vagyok tisztába sokmindennel. Még terhességem előtt híztam egy év alatt 10 kilot sajnos. Mindig is vékony voltam de így most felesleggel indítottam a terhességem. És főleg hasra híztam; így nem tudom eldönteni, hogy látszik-e már, vagy az csak a hájam :D Egyik ismerősöm fb-n feltett egy egész alakos képet amin 14 hetes es kismamás pocakja már jól látszik, es kb olyan testalkat mint én. Ti láttatok már valamit ennyi idősen? Tudom hogy pici még és rengeteg a helye.:) De izgulok nagyon, remélem nőtt rendesen és minden oké lesz az UH-n.
2018. febr. 22. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom anatómiától is függ, akinek hátra hajlik a méhe még később látszik rajta... Állítólag
2018. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem, hogy ilyen korán nincs még hasam, mert így volt remény, hogy a végére sem lesz óriási.

Szerencsére így is lett.

Pultosként dolgoztam, volt, akinek a 6. hónapban tűnt fel, hogy van egy kis pocakom. 37. hétig tudtam dolgozni, és az utolsó napig fitt voltam, élveztem a terhesség minden pillanatát.

Szóval nem feltétlen az a jó, ha már a 14. héten van pocak, mert ő lehet, hogy a végén fog nagyon szenvedni. Hidd el, fog nőni az, ne siettesd! Lesz még terhes pocakod!

2018. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

1# - hát rajtad nagyot nevettem :D :'D babszem... :'D még holnap is ezen fogok nevetni!


Kérdező: ne aggódj. Nekem az első terhesség 12 héten szinte nem látszott, kb csak úgy aki bereggelizett. Ami igazán látszott az 16 hét volt. Le se tagadhattam. Most a másodikkal akkora a pocim mint 15 hetesen az elsővel és 12 hetes vagyok. Kellemes BAB - àzàst :-)

2018. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14hetes fb ismerősről annyit, hogy én nem vagyok terhes de tudok olyan képet csinálni amin úgy látszódik. De pont erre jó a facebook, hogy az ilyen kisebbségi komplexusosak a világ tudtára adják hogy ő velük valami földön túli dolog történik😰. És pont ezt a hatást akarják elérni amit nálad sikerült. Ne ez legyen neked mérvadó, mert mondom ilyen képet bárki tud csinálni. Rajtam is kb 5 hónaposan kezdett látszódni hogy van valami de azt akár hálynak is nézhették csak én tudtam hogy nem az. Ismerőseim között is változó volt valóban függ az alap súlytól is ahogy én észre vettem illetve a kajálástól.
2018. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tok normális... most nőtt meg a mehed meg csak a medence csont fölé. Ha be keményedik reggel. És épp nem puffadaz, és lapos hasú vagy kis zsirparnaval akkor fekve talán mar láthatod. Nekem az első így latszodott kb 14ik héttől. Most második baba gyorsabban no, de fel szedtem jopar kilót az előző szoptatás során... így nekem 13hetesen se látszik a puffadason kívül semmi.

Amúgy a baba mar 10 centi körül van, 7 centi a crl, szóval tényleg egy brutal nagy babszem lehet csak :)

2018. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Rajtam lehetett látni már 12-13hetesen pedig vékony vagyok.Barátnőm 39hetesen szült de ugy nézett ki mint aki jol bekajált :) van akin hónapokig nem lehet észre venni hogy babát vár,ne aggódj emiatt,ha hátra hajló méhed van később fog gömbölyödni a pocid
2018. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!