Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis segítség kéne!?

Egy kis segítség kéne!?

Figyelt kérdés
Már elég régóta próbálkozunk a babával és nem jön össze.voltam orvosnál most nem olyan rég és mindent rendben talált.namost az a baj,hogy mondta az orvos hogy a férjem is menjen el vizsgálatra hogy ott is rendben van e minden..de nem tudom hogy közöljem vele,vagy hogy kérjem meg?
2018. márc. 23. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
És megint a hülyék vállalnak gyereket. Nem tudsz beszélgetni, kommunikálni a férjeddel, de gyereket vállalni igen? Szép kapcsolatba vállaljátok...
2018. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg így: drágám, az orvos azt javasolta, hogy te is nézesd meg magad, mert nálam nem talált problémát. Miért olyan nehéz ezt megmondani? Amúgy, ha elmondod a párodnak, hogy nálad minden oké, abból kikövetkeztethetné, hogy meg kéne vizsgáltatnia magát...
2018. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is elakadtam. a férjed tudja, hogy próbálkoztok, de eddig sikertelenül, azt is tudja gondolom, hogy voltál orvosnál, és feltehetőleg az is érdekelte, hogy mit mondott az orvos (bár már önmagában az, hogy egyetlen orvosról írsz, nekem azt jelenti, hogy max. egy hormonvizsgálat lehetett, ami édeskevés ahhoz, hogy meddőségi kivizsgálásról lehessen érdemben beszélni).


Ezek után magától értetődik, hogy nála is lehet probléma. Nem szoktam ilyen bárdolatlanul fogalmazni, de tényleg hogy fogtok majd a gyerekeitek kínos és lényegretörő kérdéseire válaszolni, ha egymással is ilyen szinten nem megy a nyílt, tabumentes kommunikáció?

2018. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Majd kérdeznek gyik-on. Elvégre azért van:-)))
2018. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Egy jatekbaba is jo lesz nektek.

Ennyi esszel...

2018. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Őszintén undorító válaszokat adtatok...semmit sem segít így.
2018. márc. 23. 22:13
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Megértem, hogy nem könnyű nektek, válassz egy nyugodt pillanatot, amikor finoman elmondhatod neki, hogy a dokinak ez a kérése, fontos lenne és nincs semmi rossz szándék mögötte. Ha úgy érzed, ez az egójába taposna, várj egy-két hónapot.
2018. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
A világ legtermészetesebb dolga kéne, hogy legyen, hogy a férjed vizsgáltatja ki magát először, mivel az sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint nőként alávetni magad a rengeteg hosszadalmas és nem ritkán fájdalmas (pl. átjárhatósági) vizsgálatnak. Ez ALAP. Egyszerűen csak kérd meg, hogy kezdje el intézni.
2018. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7es és 8as köszönöm a választ!nem könnyű ez most így azért is tettem ki a kérdést hogy kapják egy kis önbizalmat tőletek.nem kell rögtön le támadni,ezt a többiekre értem.félek attól hogy majd hibáztatja magát vagy bármi
2018. márc. 23. 22:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok, sztem úgy mondd neki, mint egy zermészetes dolgot, nem kell neki nagy körítés. Azt is elmondhatod, h ha inszeminációra vagy lombikra mentek, ott minden egyes beavatkozás előtt majd újra és újra mintát kell adnia, szóval kezdjen el hozzászokni :) Ja és ez nem ilyen "kinek a hibája" dolog, egy oár vagytok, együtt kell végigcsinálnotok, vegye csak ki ő is a részét. Sok sikert. Egy ex-meddő anyuka
2018. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!