Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihetek az ultrahangnak?

Mennyire hihetek az ultrahangnak?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál és már negyedik alkalommal

Látja úgy,hogy kislányunk lesz.:)

Tudom, hogy lányból lehet fiúcska is.

Szeretnék lassan rucikat vásárolni,mert még nincs semmink de lehet csak uniszex dolgokat merek venni.Ti voltatok úgy , hogy a végére mégis ellenkező nemű lett a picuri?

24+3kismami


2010. jún. 9. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 20. hét körül 90%-ra mondták nekünk, hogy kisfiú, mi el is kezdtünk vásárolgatni. Múlt héten volt 4D-s UH-n 26 hetesen, akkor ott azt mondta a nő, hogy kislány. Tegnap voltunk ismét 4D-n, de már annyit sem látott a nő, mint az előző vizsgálaton, annyira összezárta a lábacskáit. Ugyh most egy darabaig nem vásárolgatunk, majd 3 hét múlva lesz kötelező uh, talán ott már 100%-ra mondanak vmit...
2010. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenem ha van kedved írd meg mit mondtak az uh

ha mész .Kiváncsi leszek,de sztem annak a picurnak kukaca lesz:)Üdv

2010. jún. 15. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!