Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihetek az ultrahangnak?

Mennyire hihetek az ultrahangnak?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál és már negyedik alkalommal

Látja úgy,hogy kislányunk lesz.:)

Tudom, hogy lányból lehet fiúcska is.

Szeretnék lassan rucikat vásárolni,mert még nincs semmink de lehet csak uniszex dolgokat merek venni.Ti voltatok úgy , hogy a végére mégis ellenkező nemű lett a picuri?

24+3kismami


2010. jún. 9. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem a bizhatsz a kislányban nekem 3 szor mondták hogy kislány és mind aháromszhor az is lett:)
2010. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Huuu hát ez nagyon szép, gratulálok neked és köszönöm a választ!
2010. jún. 9. 21:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok,hogy rózsaszín lett minden,kb 5 uh-n mondtak kislányt,és megszületett Bálint.Mindenki csak lesett.
2010. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiamra a 18 hetesen azt mondták, kislány. És lám, kisfiú lett, már majdnem két éves. Mosnjuk a 32 hetesen már látszott. A mostani babánkkal 19 hetesen voltam genetikai uh-n, a doki szerint egyértelműen fiú (meg is mutatta, mitől). Nemsokára megyünk 4d-re, ott lesz 100%, de állítólag a fiúkat kevésbé lehet elnézni.
2010. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a 18 hetesen mondták, hogy kislány.Én elhittem, és már vásárolok is.Nem egy rózsaszín cucca van.Nem tudom, én alapvetően hiszek az orvosoknak.Egy hónap múlva még mindig kislánynak tűnt, és nekem semmi kétségem nincs.Ha már négyszer látta lánynak, szerintem elhiheted.Persze előfordul az ellenkezője, de az nagyon ritka.A 16. hétig kialakul a nemi szerv.Ha már kialakult, ott már nem fog kinőni semmi, mert befejeződtek az osztódások, lezárult a fejlődése.Egy jó szakember nem téved, ez a szakterülete, és nem először állapítja meg a nemét.Nekem soha nem volt kétségem afelől, hogy kislány.
2010. jún. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ltimea ***** válasza:

az utolsó válszolónak.

a nővéremnek egész végig azt mondták hogy kislány és amikor megszületett a pici mindenkinek leesett az álla. KISFIU lett.

ennyit a szakemberekről

2010. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is tudok olynarol, hogy kislanyt mondtak, (20-dik het koruli uh-n) meg is vettek a rozsaszin mozest rozsaszin ruhakkal stb aztan a 30-dik het koruli uh-n bejelntettek, hogy bizony ez kisfiu. De a doki mondta is nekik a 20-dik hetes uh-n, hogy 90%.
2010. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 19.heti uh-n azt mondta a szonográfus,hogy úgy látja,kislány.

21 hetesen a dokim meg is mutatta a kis szeméremajkait.:)))

24hkm

2010. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem se mondta soha azt , hogy 100% kislány,ezért is kérdezem a véleményeteket.De a 4 ultrahang vizsgálatból 3-szor 4D géppel nézte.Kicsit lány felé húzok,de az a fontos hogy egészséges legyen.Ha bekukacosodik az sem gond,mert a kisfiúk is annyira édesek tudnak lennni.
2010. jún. 10. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:
7:25-ös vagyok.Elhiszem, hogy vannak ilyen rémtörténetek, hogy más születik, mint amit mondanak, de higgyétek el, hogy ez a ritkább.Csak azért, mert 100-ból 1-szer megtörténik ilyen, bennem akkor sem merül fel az ellenkezője.Nyilván a ruhavásárlásnál úgy csináltam, hogy nagyon sok az unisex szín.Vettem fehéret, sárgát, almazöldet stb.De azért belecsúsztattam egy-két rózsaszínt is.Azért mert kislány, nem kell, hogy minden cucca babarózsaszín legyen.Ez az egész a szülők divatja, hogy a lányok csak rózsaszínt hordhatnak.
2010. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!