Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clear Blue-val teszteltem, ez...

Niktoon kérdése:

Clear Blue-val teszteltem, ez hogy lehet? Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, vettem egy C. B.-t, mert úgy tudom, az érzékenyebb. Nem bírtam megvárni vele a reggelt, így hajnali egy órakor megcsináltam a tesztet, ami pozitív lett. A páromat is felköltöttem, hogy ő is megnézze, nem csak oda képzelem-e? Ő is tisztán látta a + jelet, aztán most reggel 5 órára szinte teljesen eltűnt a második csík. Még látszik, de tényleg nagyon halvány. Ez most akkor baba vagy nem?
2011. ápr. 14. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ott van az a picúr. Jó pár óra elteltével halványul a csík. Szerintem vegyél egy GraviHCG nevű tesztet. Nekem ez vált be, már másodjára!!! Nagyon pontos, nagyon megbízható és holnap REGGEL :) tesztelj még egyet, de csak azért hogy magadat megnyugtasd. De azt hiszem gratulálhatunk neked!!
2011. ápr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!én is így jártam mint te sajnos.reggel tök pozitív lett.másnap véreztem:(de kívánom,hogy neked baba legyen!
2011. ápr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy szárad a teszt, már csak egy vékony csík lesz a + jelből (a függőlegesből ami ugye terhesség esetén jön elő). Én eltettem a tesztet és nekem is már csak a vékony csík látszik/látszott pár nappal később is (mikor annó újra megnéztem). Az egyik "kis pozitív" másfél éves, a másik 7 hetes. :)
2011. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A clearblue nekem is elhalványodott.Lassan másfél éves a gyermek, a teszt még mindig ott lapul a fiókban, pedig már nem is látszik, hogy pozitív:-))Akkor az volt, és baba is lett, ez a lényeg, nekem meg jó emlék rá nézni, mert éppen anyák napján teszteltem:-)

Gratulálok neked!!

2011. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Reménykedek, hogy van baba, a második válaszoló eléggé megijesztett. :(

Ma elég sűrűn hányingerem is voltak. Már van egy kisfiúnk, ő is nehezen jött össze, és most is már egy éve próbálkozunk a második babán, és már túl vagyunk pár beképzeld, negatív és szellem teszten is!

2011. ápr. 14. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!második válaszoló vagyok.röviden ,tömören elmondom velem mi történt nem régen.

nem jött meg időre a mensesem.vártam pár napot hátha mégis...semmi.elkezdtem hányni és émelyegni állandóan.először betudtam vírusnak.egy hétre rá vettem egy tesztet(c.b),mert fura volt a cicim sem fájt,pedig szokott.megcsináltam,örültem neki de nagyon,hogy végre 4 év után pozitív a tesztem.de nem örülhettem sokáig.sajnos utána megjött.nem görcsöltem nem fájt mint szokott,és barna színű volt 4 napig.de ha már volt is ott egy baba,már itt is hagyott.amilyen gyorsan jött el is ment:(

Szívből Kívánom Neked,hogy Nálad ne ez legyen a helyzet!

2011. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!