Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van fia is és lánya...

Akinek van fia is és lánya is, melyikkel volt erősebb a rosszullét, esetleg hányás? Sokan írjatok!

Figyelt kérdés
Nekem van egy 19 hós lányom, vele 4 hónapig hánytam, igaz, nem minden nap. Most 14 hetes vagyok és 8 hétig minden áldott nap hánytam, és nagyon-nagyon rosszul voltam, rosszabbul, mint a lányomnál.
2010. jún. 9. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A lányommal rosszul voltam, de szerencsére csak kétszer hánytam. Egyszer szőlőt ettem, aztán csirkét. A csirkét azóta sem tudom megenni. De azért erősen émelyegtem, alig tudtam enni, fogytam is 5 kilót.

A fiammal semmi ilyen nem volt, vele éhségrohamaim voltak. Evés után fél órával is néha hirtelen rámjött, majdnem elájultam, annyira éhes lettem. Ezért mindig volt a táskámban egy csoki. Na, vele jóval többet is híztam, mint a lányommal, most is a kilókkal küzdök.

2010. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Innen is +egy pont a lányoknak.
2010. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 fiam, 2 lányom van. Egyiknél se hánytam soha, még az émelygés is elkerült mindegyiknél. A szagokat is jól bírtam :)) Igazán nem is volt semmi terhes tünetem :)
2010. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem sem voltak kellemetlenségeim sem a lányomnál, sem a fiamnál (pl egy kezemen meg tudom számolni, hányszor hánytam életemben)

szerencsés alkat vagyok :)

2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van 1kislányom és 1kisfiam. Én az a hányós fajta vagyok. A kislányomnál azt hiszem, többször hánytam, a kisfiamnál az émelygésig jutottam inkább. De azért hánytam is. Egyszer 3napig csak feküdni bírtam, egyfolytában hányingerem volt, és minden kijött belőlem. A végén már nem volt mit hánynom...Fogytam is vagy 3kilót. Szerencsére azért mindkétszer elmúlt kb. a 16.hétre.
2010. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam és 2 hét múlva megszületik a kislányom, egyiknél sem volt hányingelem és semmi rosszúllétem, ha nem tudtam volna, hogy terhes vagyok akkor észre sem veszem, mert semmijen rossz tünetem nem volt.
2010. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2fiu 1 lány terhességi tünet ugyan az!
2010. jún. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak a fiaimmal voltam rosszul!

Lányommal meg se éreztem a terhességet.

Most ismét fiút várok és iszonyatos rosszul voltam az elején és néha most is.

24 hetes km.

2010. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem attól függ, hogy milyen nemű a baba, hanem a szervezettől függ. Van egy 6 éves lányom, vele 18 hetes korig hánytam és fogytam 9kg-ot, most 34 hetes terhes vagyok a kisfiammal és vele is ugyanilyen rosszul voltam kb a 20.hétig és 6kg-ot adtam le.
2010. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!