Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora gond az, hogy 37...

Mekkora gond az, hogy 37 hetesen fogytam 1 kg-t?

Figyelt kérdés
Nem nagyon volt étvágyam,de azért mindig ettem vmit.
2008. okt. 27. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 39 hetes kismama vagyok és 36 hetesen fogytam -3kg-ot mondtam is az orvosnak azt mondta nem jo most ha fogyok kérdezte is ,hogy mittől fogytam mondtam neki ,hogy nem volt étvágyam meg hánytam is .Ne aggodj nem gond csak probálj enni egy keveset.Jo baba várást!!!
2008. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyire. A babád ettől még ugyanúgy nőhet. Az a fontos, hogy a vitamin beviteled rendben legyen.

Én a 35. hétben vagyok és kb öt hete stagnál a súlyom, pedig a babám nagy és növöget szépen, a pocakomon is látszik. Néha egy kg-mal kevesebb vagyok, pár nappal később annyi, amennyi voltam. Vitamint szedek, zöldséget, gyümölcsöt eszek, de alig van étvágyam, mert először a gyomorsavam miatt szenvedtem, két hete meg csak szimplán nem kívánok annyit enni, mint korábban.

Egyébként azt olvastam, hogy ez teljesen normális már az utolsó hetekben, van akinek ilyenkor van leginkább farkasétvágya, van aki pedig fogy szülés előtt.

Egyébként meg 1 kilós különbséget még nem is igazán lehet fogyásnak nevezni, ennyit egyébként is ingadozik az ember súlya (sőt, nekem baba előtt 2-3 kg ingadozás teljesen normális volt, pedig vékony voltam), az is lehet, hogy az elmúlt egy-két napban gyorsabb volt az anyagcseréd, vagy kevesebbet ittál, stb.

2008. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugodtam!
2008. okt. 27. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Ilyenkor lassul az emésztés, kevésbé vagy éhes, többet izzadhatsz is, szóval teljesen normális, ne aggódj!
2008. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!