Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 17 hetesen még nem látszik...

Ha 17 hetesen még nem látszik semmi és nem is érzem, hogy mozogna, az még nem gond, ugye? Hízni nem híztam egy dekát sem, sőt fogytam.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 14:53
 1/5 Tittiritty ***** válasza:
Szia! Én most 17+4 hetes vagyok, de még nem éreztem én sem a picit. Nagyon várom már, de azt mondják, hogy változó, hogy ki mikor érzi meg először. A dokimnak is elpanaszoltam, azt mondta, hogy nem kell aggódni. Gondolom, hogy a fogyásod a rosszulléteid miatt van. Ne aggódj, a baba elveszi tőled azt, ami neki kell, még akkor is, ha neked nem marad:-) Boldog babavárást!
2009. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az elején én sem hisztam, és sokáig senki sem látta rajtam, hogy terhes vagyok, csak mi apácskával láttuk a pocim nővekedését.

Ha azért fogytál, mert rosszulléteid voltak, az belefér, de ha nem, akkor ezekről nem ártana beszélned az orvosoddal, meg a védőnőddel.

Én is csak a 20.hét körül kezdtem el érezni a Pinduri mozgását, vagyis inkább csak, akkor bizonyosodott be, hogy valóban őt érzem.


-30 hetes kismama-

2009. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam csak a 22. héten volt konkrét rugdosódás, azóta viszont folyamatosan. Most vagyok a 27. hétben, de csak 2 kilót híztam, mivel eleve nem voltam nádszál alkat most pedig cukros lettem, szóval diétáznom kell. Ne aggódj, előbb-utóbb érezni fogod, ez alkati kérdés is, hogy ki mikor érzi először.
2009. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugodtam,hogy nem vagyok lemaradva semmivel.
2009. júl. 1. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eddig 5 kg-nál járok, s szinte semmi nem látszik. El sem hiszi senki, hogy valóban annyi idős vagyok, amennyi. A baba méretei viszont rendben vannak.

27 hetes kismama

2009. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!