Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Rántott sajtot sütöttem....

SOS! Rántott sajtot sütöttem. Valaki?

Figyelt kérdés
Ráfröccsent a forró olajos sajt a hasamra, most egy piros folt van ott...Lehet baj?
2010. jún. 5. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én keresztben húztam végig a pocim a 38-ik héten egy kiálló vasdarabbal. REttentően fájt, azt hittem baj lesz. Szerencsére minden jól alakult, de pici fenekén lett egy egyenes csík. Ahol megnyomtam-karistoltam, pont ott volt a feneke. :)

Bár lehet véletlen. Nem hiszem ha nem látom. :)

Semmi baj nem lesz, ne aggódj!

2010. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kismamán keletkeznek kisebb nagyobb sérülések a terhessége alatt, hisz ez szinte kivédhetetlen. Én is csupa kék-zöld folt voltam minden terhességem alatt, mert nagyon gyengék a hajszálereim, így minden kisebb nyomás, ütődés meglátszik rajtam. Emellett ugye az ember sokszor kapkod, a konyhában is, így gyakran fröccsen fel forró olaj, zsiradék, étel... De az, hogy a kismamán keletkező sérülés, ráfröccsenő gyümölcsfolt majd a babán is látszani fog, butaság, babona. Akkor bizony az én gyerekeim úgy néznének ki, mint a tarka boci... egyik sem foltos sehol... 4 gyerekem van :))) Régi babona az egész, ezzel próbálták magyarázni az emberek a babával születő anyajegyeket... semmi alapja ennek :)))
2010. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
Az én volt osztálytársam anyukája,vasalás közben megégette magát,és Lacinak egy rendesen felismerhető vasaló alakú anyajegye lett..Max. ennyi,mástól ne tarts :)
2010. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!