Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Rántott sajtot sütöttem....

SOS! Rántott sajtot sütöttem. Valaki?

Figyelt kérdés
Ráfröccsent a forró olajos sajt a hasamra, most egy piros folt van ott...Lehet baj?
2010. jún. 5. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet baj.
2010. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nem lesz, ne aggódj:)
2010. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nade mégis milyen bajtól tartasz? :D

Megégett a bőröd egy kicsit, ennyi, majd helyrejön.

2010. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
És finom lett????Nekem mindig kifolyik.......
2010. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem. Mi lenne a baj?
2010. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom aggódik mivel terhes,hogy nehogy baja legyen a babának.Nem?Nyugi,nem lessz semmi baj.
2010. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem lesz baj,én sokszor csinálok rántott sajtot mert imádom,és nekem is rászokott néha fröccsenni,akárhogy vigyázok.Amúgy 2-szer kell panírozni és nem fog kifolyni:) (30h)
2010. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 eszo ***** válasza:
82%

szerintem ne aggódj ezen..bár tudok egy példát mondani, ami elég érdekes dolog..

a volt osztálytársam anyukája terhesen málnát evett, és ráejtette a hasára..miko megszületett esztike, akkor a vállán egy málna alakú folt lett, ami a mai napig meglátszik neki:-))


kedves kis történet..de 100%-ra nem lehet megmondani, hogy attól lett..de totál málna alakú, jah és szímű is! :-)))


De ne félj! nem lesz égésfoltos a babád!!

2010. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én lángos sütés közben fröccsentettem magamra a forró olajat.Azóta van három pötty a csuklómon.De szerintem ez nem fog látszani a babán, ahogy a sajt sem.Ne aggódj.

2010. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi babona szerint, ha valakin valami külsérelmi nyom lesz egy kis baleset folytán (pl égési folt, karmolás, stb.) akkor a babáján is meglátszik. Aranyos babona de -véletlen egybeesésektől eltekintve- nincs biológiai alapja :)


32 hetes vagyok, a napokban engem szó szerint "leköpött" a forró olaj a serpenyőből, másnap meg a brokkolikrémlevest rotyogtattam magamra a botmixerrel de nem hinném hogy a babám olaj- és brokkolifoltos lesz ha megszületik :)))

2010. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!