Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most sütöttem 20percig palacsi...

Most sütöttem 20percig palacsintät, es közel volt a hasam a tüzhelyhez. Mire eszrevettem, tökre felmelegedett a hasam. Lehet ebböl baj?

Figyelt kérdés

amikor eszrevettem,gyorsan nekinyomtam magam egy hideg szekrenyhez...lehet,hogy tulaggodom a dolgot...?

34hetes mami


2009. máj. 8. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,túlaggódod.ilyen könnyen nem esik bajuk:99
2009. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. A bőr ilyenkor már úgyis vékonyabb a hasfalon, azért is érezhetted melegebbnek a pocakod. Ha fel is melegedett, biztosan fokozatosan, nem hirtelen érte a meleg és az a 20 perc nem olyan hosszú idő...
2009. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj szerintem, én grillezés közben jártam így, csak akkor vettem észre, amikor a babó rugdosással jelezte:) azóta is rendben vannak a dolgok odabent!

Egyébként a múltkor napoztam kicsit és legalább annyira felmelegedett a pocakom pár perc alatt.

De csak a bőröd forró, odabent szerintem nem lehet túl nagy a hőmérs. változás

30 hetes kismama

2009. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj, ami történt, hogy amíg a hasadat a szekrényhez nyomkodtad odaégett a palacsinta...:-)

Relax!

2009. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) :) hu,köszi a megnyugtato välaszokat!azota ereztem is,hogy mozog a babo,ugy,mint mindig.ez a vacak aggodäs mindig... ja,es nem egettem oda 1palacsintät sem! :) kesz csoda... :)
2009. máj. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!