Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek Uh-ra, akkor...

Eszo kérdése:

Holnap megyek Uh-ra, akkor leszek 5+2 hetes. Mit fog látni a doki? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ez hövelyi uh lesz, ugye??

Nektek mit látott ennyi idősen?


Kicsit izgulok, hogy minden ok legyen!


2010. jún. 3. 14:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Írj pár sort, ha benézel...ismeretlenül is aggódom...

Be kell menjél a kórházba?

14.26

2010. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

14:26!!


Szia!

Tegnap d.e. tíz órakor úgy begörcsöltem, olyan rosszul lettem, hánytam is..be kellett venni a kórházba..ilyen rosszul még életemben nem voltam..majdnem összeestem, véreztem nagyon..


szóval ott hosszas futkozás, uh, vizsgálat után, ez egyik doki kiszedett belőlem valamit..amin az asszistenssel pár percig tűnődtek, hogy mi lehetett..végülis placentadarabot írtak a papíromra..de az úristen..láttam, mikor kivette..nagyon nagy volt..8 -10 cm biztos..szerencsére utána már annyira nem görcsöltem..de mivel tele voltam "mindenfélével" benntfogtak a korházban és kitisztítottak..

Szerencsére elaltattak, így nem tudom, hogy mi történt..

azt mondták, hogy a kiszedett részeket elküldik szövettani vizsgálatra..az majd 6 hét múlva lesz meg..

és kb 3 hét múlva kell kontrollra visszamennem..

De azt mondták, hogy szerintük nem csak 5-5,5 hetes lehettem, hanem jóval idősebb..de azt meg nem értem hogyan!!


Sajnos így végződött ez a történet..de valahogy tök pozitívan állok a dolgokhoz..páromat sokkal jobban megviseli..mondjuk én már a barnázás óta sejtettem hogy vmi nem lesz rendben..ő meg túlságosan is bízott benne hogy minden ok!


De megbeszéltük, hogy most már kár ezen sírni..valószínű beteg lett volna..vagy nem fejlődött volna normálisan..akkor meg inkább még most történjen ilyen, mint pl 4-5 hónaposan..


megcsináljuk majd azt a lugosító kúrát..aztán pár hónap és lehet, hogy majd együtt leszünk terhesek! :-))


Most itthon vagyok a szüleimnél..1-2 napig nem megyek dolgozni..annyira nem vérzek..nem olyan erős..inkább csak rózsaszínes..meg csak néha picit görcsölök. de elmegy..

lelkileg is elég jól vagyok..


Mégegyszer köszi a támogatást!


Minden jót neked!!

2010. jún. 8. 08:30
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia!


jaj, de örülök, hogy írtál, komolyan...


Atyám, ez elég meleg lehetett...hogy még láttál is belőle vmit...nem semmi...:-(

Már azonnal meg kellett volna csinálniuk, amikor bennt voltál, fene...


Na, jó, de nagyon tuti a hozzáállásod, le a kalappal, egyetértek Veled, biztos beteg lett volna, jobb így!!!!


Vmit félreértettél szerintem, mert nekem tavaly volt, hogy el kellett vetetni, Én már megint babás vagyok, a 30 hétben. :-))) augusztusra várjuk, és kislány lesz.:-)


Pihizzél kicsit, aztán usgyi neki, vigyázz magadra, és mielőtt elkezdtek próbálkozni, menj el egy rendes dokihoz, vizsgáljon meg, hogy minden oké-e, és kezdj el szedni folsavat(recept nélküli napi 2x3mg)legalább 1-2 hónappal előtte, az kivédi a genetikai betegségeket, vetélést.


Minden jót Neked is, tovább nem zargatlak, csak kivi voltam, hogy mi lett Veled...szióka

2010. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!