Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek Uh-ra, akkor...

Eszo kérdése:

Holnap megyek Uh-ra, akkor leszek 5+2 hetes. Mit fog látni a doki? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ez hövelyi uh lesz, ugye??

Nektek mit látott ennyi idősen?


Kicsit izgulok, hogy minden ok legyen!


2010. jún. 3. 14:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

szóval Győr... mert Bp-en tudtam volna jó dokit ajánlani.

figyelj tegyél be valami relax zenét, gondolj a babádra a hasadban és beszélj hozzá, hogy mennyire vártátok és stb.

jobb ötletem nincs. viszont lehet, hogy már írtam, sokat sokat feküdj és pihenj.

azért mert a barnázol, még nem feltétlenül jelenti, hogy nagy baj van. tény, hogy nem jó, de sokan szültek már babát úgy, hogy barnáztak az elején. és régen nem voltak ilyen magzatmegtartó hormontabletták.

fel a fejjel. ha egy baba meg akar maradni, akkor a fejedre is állhatsz, akkor is megszületik :D

jelenleg ennél többet nem tehetsz.

2010. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

14.26 vagyok.


Hát igen...Arra, hogy bunkó volt nincs mentség, de viszont tényleg nem tudsz mit csinálni, és az a helyzet, hogy tényleg nem tudnak nagyon mit csinálni...

Viszont nagyon hasonlók az értékeid az enyémhel, sőőőőt, még nagyobb is...szerintem van esély, próbálj lazítani, mert az ideg nagyon nem jó...


Továbbra is szorítok!!!

2010. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Megint 14.26 vagyok.

Van egy ismerősöm Győrben, akinek voltak nőgyógyi gondjai...megkérdezzem Neked, hogy hol van, és a többi tudnivalót?

De lehet, hogy csak holnapra tudom kideríteni...

2010. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

14:26!


Nagyon kedves vagy, köszi!

Ma 6 után bemegyek megint az ügyeletre, mert most már vérezgetés is van..meg néha kicsit menziszerű görcsök..attól félek, hogy megjön..vagy vmi vetélés előjel..vagy már totál nem tudom mi van!

Pénteken csináltam mégegy tesztet, ami erős csíkos lett!össze vagyok zavarodva..


minden esetre ha tudsz kideríteni nekem vmit, akkor azt megköszönném!:-)

Tényleg nagyon rendi vagy!!!

2010. jún. 6. 17:10
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt 14.26 :-)


Remélem jól vagytok??????


Ezt a 2 dokit ajánlotta az ismerősöm:

-Dr. Maár Róbert: 06/70 45-11-425

(Ő egyben aneszteziológus is, elég elfoglalt)


-Dr. Stummer János: 06/20 46-58-960

( Fiatalabb, nincs vele sok tapasztalata az ismerősömnek, 1x voltak nála a lányával, ott normális volt, de rákerestem a neten, és 1 kivétellel mindenki jót írt róla, Én Őt választanám...)


Szió

2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves 14:26!!


Nagyon köszönöm a segítségedet!!

Sajnos rossz híreket kaptam tegnap..:-((

99%, hogy nem sikerült ez a terhességem, én nem marad meg a ..hát nem is tudom, hogy lehet-e már babónak neveni..de azt mondták, hogy túl savas a környezet, és nem tudott kifejlődni..


köszönöm neked még1x, hogy segítettél és támogattál!!


Talán pár hónap múlva már sikrül majd nekem is!

minden jót!

2010. jún. 7. 07:48
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom...:(

Hát itt az oka a barnázásnak...

Ha majd próbálkoztok,próbáld meg lúgosítani a hüvelyedet!

Sok sikert!

24 hetes km.

2010. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

és tudzs vmi tippet adni erre a lugosításra??igaz a doki azt mondta, hogy küld át e-mailben egy kúrát..de hátha próbáltál már vmit!!

2010. jún. 7. 08:49
 19/23 anonim ***** válasza:

14.26 vagyok


:-(((

Jaj, nagyon nagyon sajnálom....Ne gondolj úgy rá, mint egy babára, mert még nem volt az("csak" embrió), és hidd el, hogy jobb, hogy most, mint ha később.

Nekem tavaly magamtól kellett így döntenem a 14 héten, mert beteg lett volna, nagyon nehéz volt.

Neked nem kellett döntened, a természet megoldotta....tudom ez sovány vigasz.


Akkor most kell csinálni egy abortuszt, vagy nem?


A lúgosítást nem csak helyileg lehet, hanem az étkezéssel is, mellőzd a cukrot, alkoholt, ecetet, finomlisztet, meg még egy csomó mindent, a neten tuti találsz róla dolgokat, de ezek szerint most egy normális dokihoz kerültél, ez legalább jó hír...


Szerintem kicsit várjatok, legalább 3 hónapot, de majd meglátod, hogy lelkileg is már kész vagy-e rá újból, és csak akkor próbálkozzatok, mert arra készülj fel, hogy ha majd megint teherbe esel, akkor tiszta para az első pár hónap, legalábbis nekem így volt.

De Te hátha erősebb tipus vagy!! :-)))


Mielőbbi gyógyulást, és minden jót kívánok Nektek!

Szeretettel:

14.26

2010. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!

A 24 hetes kismami vagyok.

Én még nem próbáltam,hál Istennek nekem simán létrejöttek a terhességeim,nem voltak problémáim,csak itt is sok helyen olvasom,hogy hogy lúgosítanak vagy épp savasítanak.

De ahogy olvasom már kaptál a lúgosításra választ mástól:))


Sok sikert!

2010. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!