Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek Uh-ra, akkor...

Eszo kérdése:

Holnap megyek Uh-ra, akkor leszek 5+2 hetes. Mit fog látni a doki? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ez hövelyi uh lesz, ugye??

Nektek mit látott ennyi idősen?


Kicsit izgulok, hogy minden ok legyen!


2010. jún. 3. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

hüvelyi uh. lesz.

szerintem csak petezsákot fog látni. kicsit korán mész, még várhattál volna 1-2 hetet, de nem okoskodok :)

vissza fog hívni úgyis.

gratulálok, pihenj sokat, ne emelj nehezet stb stb.

2010. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Tudod mit fog látni?Tulajdonképp semmit:S

Vagyis egy fekete foltot amit megmér...az lesz majd kicsit késöbb a petezsák.7 hetesen már szép éles szélű petezsákot fog látni benne parányi pontocskával,ami a babád.


23 hetes km

2010. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

tudom, hogy korán van..én a 6. hét előtt nem akartam..de múlt héten kezdődött barnázgatásom..bementem az ügyeletre..nem kaptam rá semmit, csak ezt, hogy 6 nap múlva uh!!de még most is van barna..nem tudom mi lehet..nem görcsölök, nem vérzek, csak ilyen okkersárgás-világosbarna a folyásom..de az ügyeleten nem törődtek vele!!

azt mondták, amíg nem darabos, nem fáj, nem véres, addig ne aggódjak!!de én azért aggódok!!

2010. jún. 3. 14:18
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azonnal elrohantam, mikor ennyi idős voltam...nem bírja ki az ember tényleg. :-)))


Sajnos még nem sokat fogsz látni, petezsák, szívhang még semmi, és csak egy pöttyöcske.

Igen, hüvelyi lesz az Uh.


Nekem ilyeneket írt:

Hasa puha betapintható.

Cytológia levéve.

Kp. tág vag., norm. flour.

Normal konturú, kp. telt hólyag mögött gravid jellegű uterus 22mm-es nyálkahártya echoval, benne 6mm-es gestasios gyűrűnek megfelelő képlet ábrázolódik.

Kóros folyadék nem látható.

A szakmai protokoll szerint elvégzett vizsg. alapján durva eltérésre utaló jel nincs.


No, hát ebből egy szót sem értettem akkor sem, és most sem, de az kiviláglik, hogy terhesség van.

Szóval sokat ne várj egyelőre, de jó egészséget kívánok, és egy gyönyörű babókát!


30 h. km.

2010. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

na így már értem. a barnázás nem túl jó jel, de nem kell azért megijedni. valószínű utrogestan hüvelykapszulát fog felírni neked a doki, de ha esetleg nem akkor kérdezz rá!!!!!

csodálkozom, hogy ezt mondták neked az ambulancián, nem értem miért nem írtak fel azonnal ilyen hüvelykapszulát, na de mindegy. most az a lényeg, hogy ne aggódj, mert azzal nem teszel jót.

barnázás általában hormon (sárgatest) elégtelenségre utal, amire nagyon jó ez a kapszula, pár napon belül elmulasztja.

sokat pihenj, feküdj! akár pócold fel a lábad kicsit.

nagyon drukkolok.

2010. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az utolsónak a kedves szavakat, az utolsó előttinek meg a részletes leírást!!


Remélem holnap jobban törődnek majd velem az uh-on, mint az ühyeleten!


köszi, hogy rukkoltok! :-)

2010. jún. 3. 14:49
 7/23 anonim ***** válasza:

14.26 vagyok, írj majd, hogy mi volt!!! :-)


szió

2010. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát sziasztok!


semmi jó nem volt..ez a dokinő egy paraszt volt..

a barnázásommal ő sem törődött..már totál ki vagyok..hét elején elmegyek magánrendelésre..talán ha perkálok egy kis lóvét, majd akkor törődik velem valaki!!ez szomorú!!


az uh papíromon az van, hogy nyálkahártya 14,5 mm benne 6*5 mm-es terhességre utaló felritkulás látható..


azt mondta hogy egyelőre még képlékeny..egy hét múlva menjek vissza..


rákérdeztem mitől van a barnázás..erre ő: óóó, háát ha azt ő tudná...


mondom király! akkor kinek kéne tudni!! :.-((

nem írt fel semmit!


ezek direkt azt akarják, hogy elmenjen a gyerekem, vagy mi?? úgy el vok keseredve..mikor hazaértem csináltam is mégegy tesztet!

elegem van már most a dokikból!!!!!!!!!

2010. jún. 5. 09:45
 9/23 anonim ***** válasza:

a magándoki jó megoldás, de sokszor csak hetekre előre van szabad időpont hozzájuk. ha így van, akkor erősködj, hogy neked nincs ennyi időd, nagyon szeretnéd és hálás lennél, ha már a napokban tudna fogadni és mondd el miért.

melyik ambulancia volt ez ahol nem foglalkoztak veled?

hol laksz?

nagyon szorítok és ne izgulj ne aggódj. tudom könnyű ezt mondani, de próbálj meg sokat feküdni, egyenletesen venni a levegőt (ez nyugtató hatású) és minden negatív gondolatot hesegess el.

2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

szia!

Győrben lakom..

Ez a petz megyei kórházban volt..2 doki is lerázott..:-((

csak hétfőn tudom felhívni a magándokit..gondolom hétvégén ne zaklassam..remélem kedden tud már fogadni is..


kösz a tanácsokat, de elég nehéz nem stresszelni, mikor azt sejti az ember, hogy vmi nincs rendben!

2010. jún. 5. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!