Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyasági támogatáshoz a pecsét?

Anyasági támogatáshoz a pecsét?

Figyelt kérdés
24 hétig sztk-ba jártam orvoshoz egy db pecsétem van tőle a 24 hét után fogadtam orvost akihez járok tőle egy db pecsétem sincs rendesen járok védőnőhöz uh ra is. Mindenféle képpen pótoltam a pecséteket, igaz hogy ezek nélkül nem jár a támogatás? 31hkm vagyok. Annyira bosszant hogy nem pecsételtek más is járt már így? Borsod megye

2017. szept. 20. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző voltam: jó hanyagok, hogy nem pecsételnek, nem tudják, hogy ez kell az anyaságihoz?????
2017. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 37 hetesen betelt a füzet, már másolt lapra írt utoljára a védőnő. Orvoshoz magánba jártam, mindig pecsételtek bele. Egyedül az egyetlen kórházi kontrollnál nem írtak a füzetembe. A védőnőtől most kaptam meg az igazolást azon 10 db pecsétet kellett igazolnia összesen, nem számolta külön külön az orvosit és a védőnőit, sőt a háziorvosi, fogorvosi bele se számított.
2017. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látszik hogy Borsod megyében nem divat a pecsét, intézni fogom
2017. szept. 21. 14:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérelem anyasági támogatás megállapítására

A nyomtatványt egy példányban, nyomtatott betűkkel kell kitölteni, a kérdésekre a megfelelő adatok beírásával vagy a megfelelő válaszok bejelölésével kell

válaszolni! Kitöltés előtt olvassa el a hátoldalon található tájékoztatót!

Felhívjuk a figyelmét arra, hogy anyasági támogatás iránti kérelmet a szülést követő 6 hónapon belül lehet benyújtani!

I. Kérelmezőre vonatkozó adatok

1. A jogosultság jogcíme: (Kérjük, hogy az Önre vonatkozó jogcímet „X”-szel szíveskedjen jelölni!)

a) vérszerinti anya; aki várandóssága alatt legalább 4 alkalommal – koraszülés esetén legalább egyszer – várandósgondozáson vett részt □

b) örökbefogadó szülő; ha a szülést követő 6 hónapon belül az örökbefogadást jogerősen engedélyezték □

c) gyám; ha a gyermek a születését követő 6 hónapon belül – jogerős határozat alapján – a gondozásába kerül. □

d) az anyával egy háztartásban élt apa; ha az anya a támogatás felvételét megelőzően elhunyt. □

e) a gyermek gondozását ellátó személy; ha az anya elhunyt és ezt megelőzően az apa nem élt vele egy háztartásban


teljes nyomtatvány :


[link]

2017. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!