Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyasági támogatáshoz a pecsét?

Anyasági támogatáshoz a pecsét?

Figyelt kérdés
24 hétig sztk-ba jártam orvoshoz egy db pecsétem van tőle a 24 hét után fogadtam orvost akihez járok tőle egy db pecsétem sincs rendesen járok védőnőhöz uh ra is. Mindenféle képpen pótoltam a pecséteket, igaz hogy ezek nélkül nem jár a támogatás? 31hkm vagyok. Annyira bosszant hogy nem pecsételtek más is járt már így? Borsod megye

2017. szept. 20. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen jársz, ilyenkor kérj pecsétet, mert az mindenképpen kell. Kérjed, ahányszor csak mész, mert így van, anélkül nem fogsz kapni támogatást. Egy pecsét az kevés.
2017. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, tőlem a védőnő négy orvosit kér, nem tudom, másnál hogy van.

De ennyit tudsz még szerezni, ha mész vizsgálatra.

2017. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen pótoltatom, de azért bosszantó hogy nem pecsételnslek automatikusan még ezért is szólni kell külön. Első terhességemnél ilyen nem volt. Utólag is pecsétel az sztk-s doki?
2017. szept. 20. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van hogy összesen kell négynek lenni az orvosi és a védőnői pecsétnek?
2017. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom első terhességemnél orvostól volt 4 db pecsét nem is foglalkoztam vele, de most hogy csak egy db van felkeltette a figyelmem.
2017. szept. 20. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő ír csak, nem pecsétel.

Az orvos viszont csak egy ideig pecsételt, most, hogy elég a pecsét, már be se ír semmit.

2017. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. szept. 20. 21:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen pecsét. A védő ő ad egy igazolást,hogy xy 4X megjelent a terhesgondozáson az alábbi időpontokban....


Ezt csatolod majd az igénylőhöz és ennyi.

2017. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor változott ez is nekem a kórházban adtak igazolást nem a védőnő első terhességemnél. Miskolc Semmelweis kórház.
2017. szept. 21. 08:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Nálam pecsétel a védőnő is, viszont a kiskönyv hátulján van írva, hogy az anyaságihoz kell kitölteni a védőnőnek. Nekem még egy pecsét kell a védőnőtől , kibírom. Bár semmi értelmeset nem csinál. Bemásolja az eredményt, meg mondom a csodamérlegre kell ráállnom. Mindegy , legyen meg, ne ezen múljon az anyasági.
2017. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!