Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi? Hogy...

Szerintetek ez mi? Hogy értelmezzem a leletem?

Figyelt kérdés
40x35mm-es ut-ban 11mm-es endrometrium, benne 3,5mm-es cystikus felritkulás. Ezt írta az orvos az ultra hang leletemre! Április 29.én voltunk együtt a párommal, azóta lassan 1 hónap telt el! Az utolsó menszim április 14 volt! Létezik hogy még nem lát pete zsákot? Ebből ti mit gondoltok?
2010. máj. 27. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mintha nemrégiben lett vna feltéve!
2010. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg tőle,de egy orvos miért nem mondj meg magátol.ezt nem értem,nekem mindig elmondta.
2010. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igaza van a felettem ironak.hivd fel az orvosod es kerd meg hogy mondja meg hisz ez a dolga.
2010. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az orvost kérd meg, hogy mondja el érthetően mit látott.

Ebből úgy tűnik, csak felritkulást, mivel ha össze is jött a baba, nagyon korai lehet még a terhesség, elképzelhető, hogy nem látott petezsákot. 8-9 héten érdemesebb lenne megnézni.

2010. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már többen megírtuk neked, hogy ez orvosi kérdés. és létezik terhes teszt is, ha az pozitív, akkor mi a kérdés?
2010. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A méhed 40x35mm-es. 11mm a méhnyálkahártyád,( ez jó jel, hogy ilyen vastag ) a cystikus pedig cisztákat jelent, vagy nem vette még észre a terhességet. De neked nem mondott ezzel kapcsolatban semmit az orvos? :S
2010. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!