Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogyan értelmezzem?...

Most akkor hogyan értelmezzem? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

17-28-ig minden nap együtt voltam a férjemmel (dec 9-én jött meg utoljára jan 7-én kéne megjönnie a következőnek.

Csináltam ma terhességi tesztet (Pregiamax plusz márkájút), ami pozitív(?) lett. A Control oldalnál erős lila lentebb pedig egy fehér csík jelent meg (délután csináltam mert elméletileg a nap bármely szakában elvégezhető). Aztán csináltam egy Gabrielt ami negatív lett. Viszont napok óta hányingerem van szédülök szurkál és görcsöl a hasam, valamint időnként lüktet. (Sajnos nem tudok képet belinkelni de ha segít valaki teszek föl mer lefényképeztem) Esetleg valami nőgyógyászati probléma lehet?


2011. jan. 4. 21:08
1 2 3
 1/22 Hellovilág ***** válasza:

[link]


itt fel tudod tölteni, aztán megnézhetjük:)

2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én mindkét babámnál napokkal a következő menstruáció előtt teszteltem.

Az oké, hogy a nap bármely szakában elvégezhető, de akkor is a reggeli vizelet a legkoncentráltabb.


Szerintem pozitív :)

2011. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Remélem sikerül belinkelni ha nem akkor sorry!

[link]

2011. jan. 4. 21:23
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez negatív.bocsi.......
2011. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy pozitív. Csinálj reggel még egyet, annak már egyértelműbbnek kell lennie:)
2011. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Negatív sajnos.Nem ott lenne a vonal helye.

Reggeli pisiből csinálj egyet.


Drukkolok!!!

2011. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez melyik teszt? A reggeli vagy délutáni? A tesztek érzékenységét is figyelembe vetted?


A képről nem lehet eldönteni.hogy + vagy -

2011. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ez kb 17:00 óra körüli pisiből "készült" Pregimax Plusz Tesztcsíkból. Nem gáz ha most nem + majd 2 hónap múlva hazajön Apa és akkor újra próbálkozunk. Amúgy a lányom rögtön elsőre összejött, nem biztos, hogy most is így lesz....

Annak aki olvassa és hasonló cipőben jár:

"Negatív lett a teszt. Azért még lehetek terhes?

Valamelyik internetes fórumban készítettek egy statisztikát a babavárók, amiben gondosan vezették, kinek hányadik napon lett pozitív a teszt. Az átlag a 32. nap volt, de volt olyan kismama, akinek a 46. napon sikerült pozitívat tesztelnie, tehát, ha úgy gondolod, hogy terhes vagy és nem jött meg a menstruációd, akkor pár nap múlva érdemes megint megcsinálnod a terhességi tesztet." Forrás: [link]

2011. jan. 4. 21:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem is negatívnak tűnik, de inkább reggeli pisiből csináld.
2011. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat és a biztatásokat. Péntek reggel (7-én mikor majd meg kéne jönnie) tesztelek még egyszer. A lányomnál a 32. napon teszteltem és abban a pillanatban pozitív lett a tesz, mikor elvégeztem -nem kellett még 10 mp sem várni-. Ha most nem jön össze akkor sajnálom, mert nagyon szerettük volna de nem a világ vége, hogy elsőre esetlegesen nem sikerült (elvégre nem 2 próbálkozunk sikertelenül.....) :)
2011. jan. 4. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!