Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogyan értelmezzem?...

Most akkor hogyan értelmezzem? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

17-28-ig minden nap együtt voltam a férjemmel (dec 9-én jött meg utoljára jan 7-én kéne megjönnie a következőnek.

Csináltam ma terhességi tesztet (Pregiamax plusz márkájút), ami pozitív(?) lett. A Control oldalnál erős lila lentebb pedig egy fehér csík jelent meg (délután csináltam mert elméletileg a nap bármely szakában elvégezhető). Aztán csináltam egy Gabrielt ami negatív lett. Viszont napok óta hányingerem van szédülök szurkál és görcsöl a hasam, valamint időnként lüktet. (Sajnos nem tudok képet belinkelni de ha segít valaki teszek föl mer lefényképeztem) Esetleg valami nőgyógyászati probléma lehet?


2011. jan. 4. 21:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Még valami a mellem napok óta érzékeny a meglévő tünetek mellé (alhasi görcs szurkálás, lüktetés, hányinger, émelygés szédülés, fáradékonyság, szagoktól, ételektől undor -sajnos a haltól amit imádok-.)

Ha nem terhesség akkor minek a jelei lehetnek (természetesen ha megjött és vége lesz elmegyek orvoshoz csak kb-re jó lenne tudni), mert kicsit félek, hogy baj van. Még kb 2 hónapig egyedül vagyok a másfél éves kislányommal. Segítségem meg enyhén szólva sincs. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

2011. jan. 4. 22:07
 12/22 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív teszt. A pozitívnál nem fehér csík van, hanem ugyanolyan színű mint a kontroll.
2011. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyennel teszteltem, és bár nekem kicsit elmosódott a kép amit linkeltél, az én tesztem is ilyen volt. Mindenki azt mondta rá, hogy negatív. De én akkor is láttam rajta a halvány második csíkot.
2011. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem bírtam magammal ma reggel első pisiből ismét csináltam. Negatív lett. Bár azt mondta anyám, hogy ne vegyek rá mérget mivel csak pénteken kéne megjönnie és a "tüneteim alapján" valószínű a baba. (4 gyereket szült úgyhogy elég tapasztalt)Egyre érzékenyebbek a melleim és kb mielőtt meg kéne jönnie 1-2 nappal szokott néha ilyen lenni (ritkán kb évente 1-2 alkalommal mikor nagyon durván szokott megjönni, de akkor sincs hányinger, szédülés, fáradékonyság stb) Én igazából attól félek, hogy valami betegség állhat a háttérben! Hasonló tapasztalatok valakinek? Minden segítő szó jól jönne! Köszönöm előre is!
2011. jan. 5. 19:20
 15/22 A kérdező kommentje:

Nos a ciklus.hu szerint 8-án azaz ma kéne megjönnie. Még semmi csak annyi, hogy picit görcsöl a hasam mag valami fehéres jön belőlem. Ameddig el nem felejtem reggel teszteltem. Egy halvány, de látható világoslila vonal a "T" ablakban. Úgy olvastam, hogy téves pozitív teszt nincs.

Szerintetek akkor ez most jelentheti azt, hogy.....?

2011. jan. 8. 12:23
 16/22 Hellovilág ***** válasza:
Na, most már biztosan tutira tudod, hogy mi a helyzet:) Lehet gratulálni?
2011. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem, voltam orvosnál és hétfőn is vissza kell mennem. Megvizsgált uh-val és nem látott semmit. Kért vizelet vizsgálatot, mert szerinte méhen kívüli is lehet (bár az uh-n nem látta). Szerencsére a laboros terhességi teszt negatív lett. Hétfőn visszaviszem neki és megkérdezem tőle, hogy szerinte vagyok e olyan állapotban, hogy nekikezdjünk a férjemmel a babaprojekthez. Február 23-án jön haza (febr 22-én lesz elméletileg peteérésem) Elkezdtem szedni a Mastodynon cseppeket, hogy így is növeljem az esélyeket. Remélem következő alkalommal összejön. Nagyon szépen köszönöm az érdeklődést!
2011. jan. 22. 09:53
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok ezerrel:)
2011. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Rajta leszünk az ügyön! :) De ha mégsem jönne össze, majd akkor a következő hónapban, ha akkor se akkor majd utána. Végül is már van egy gyerekünk biztosan lehet még másik, meg igazából nem 10 éve próbálkozunk, hogy itt nekikeseredjek. "Sajnos" nagyon sokat kell majd dolgoznunk a babáért, de ha muszáj akkor muszáj.... :) Nagyon aranyos vagy, hogy érdekel ez az egész. Köszönöm!
2011. jan. 22. 12:17
 20/22 A kérdező kommentje:
Megnézte a vizeletvizsgálat eredményét és azt mondta, hogy mivel negatív így nincs baba és hogy sajnálja. Megkérdeztem tőle, hogy volt baba? Azt mondta, hogy nem tehát nem vetéltem el. Ez egy nagyon jó hír volt számomra inkább ne legyen minthogy elveszítsem. Adott néhány instrukciót és azt monda, hogy vár vissza amikor + lesz a teszt! Így nincs más dolgunk mint február 23-tól "sajnos" keményen próbálkozni :)!
2011. jan. 24. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!