Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fogok kicsúszni a cukor...

Nem fogok kicsúszni a cukor terheléses vérvétel alól? Szóval, hogy időben leszek?

Figyelt kérdés
Azt mondta a védőnő,hogy 22 hetesen menjek hozzá legközelebb ami most csütörtökön lesz,de mivel ünnep így nem tudok menni.A nődokihoz meg három hét múlva azaz 24 hetesen kell menjek.Nem csúszok ki az időből?
2008. okt. 20. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Én a terheléses vérkép vizsgálatra 26 hetesen megyek....

Szerintem nem lesz gond

25 hetes kismama

2008. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, én a 31. héten voltam (Anglia), de utána rossz eredmény esetén szigorú diéta!!!!!!!!
2008. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a 28.héten volt a cukorvizsgálat! Ne izgulj, nem csúszol ki az időből!

Üdv, 33 heteske

2008. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, az a pár nap igazán nem számít! Nekem 24 hetesen kell mennem, szintén az ünnepekre esett volna, így hétfőn megyek. A védőnőm külön kiemelte, hogy nem kell szigorúan azon a napon mennem, amikor betöltöm a 24. hetet.

Egyébként azt nem értem ebben, hogy mi van, ha valakinek jó az eredménye, de mondjuk 3 hét múlva már nem? Akkor már nincs ugye vizsgálat...

2008. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!