Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 6 hetes terhes es...

Most vagyok 6 hetes terhes es mar nem erzem a "mindjart megjon"erzest a hasamban, remelem ez nem baj? Valaki dolgozott terhesen fizikai munkat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem érzed. Én is csak abban a pár napban éreztem, 4 hetesen, mikor meg kellett volna jönnie. Legközelebb csak jósjóféjás formájában jött elő a 36. héttől. :)

Énnem dolgoztam terhesség alatt, úgyhogy a 2. kérdésedre sajna nem tudok válaszolni. de ha annyit azért tudok, hogy 2-4 kg-ot lehet elosztva emelgetni, veszély nélkül! Különben elmehet a baba, bevérezhetsz, stb. Úgyhogy ha te ennél nagyobbat emelsz, akkor vetesd magad táppénzre, ne kockáztass!!

39 hetes km

2010. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg egyáltalán nem éreztem ilyen érzést. A legelején sem... Én a szülés előtti napon is dolgoztam még, igaz nem fizikai munkát végeztem. Könyvelőként az irodámban dolgozgattam.

Emelni viszont tényleg nem tanácsos! Ha eféle fizikai munkát végzel, azt szerintem ajánlatos mihamarabb feladni.

2010. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett terhes vagyok a 18. hétben. Gyerekekkel foglalkozom 2-3 évesekkel, emelgetnem kell...bár igyekszem a minimumra venni a dolgot. Azonban a kicsik nem tudnak felülni a hintára, esetleg wc-re, nem érnek el dolgokat amit saját maguk szeretnének csinálni...napi 10 órát nyomok, de mázlim van mert ha a srácok pihennek én is pihenhetek!!!!!

Neked kell érezni, hogy mit bírsz és ha valami úgy érzed túl megy a biztonság ponton számodra, egyszerűen mondj nemet. A munkaadód tudja, hogy babás vagy?

2010. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom lanyok a valaszokat,mindig orulok mikor irtok!ja igen a munkaadom tudja de nem toleraljak a terhessegemet.
2010. máj. 23. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kímélnek akkor lehet, hogy igaza van az elöttem szólónak lehet táppénzre kellene menni. Első terhesség és nem tudod hogy tapadt meg..stb...Neked kell vigyázni magadra ha ők nem segítenek.
2010. máj. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!