Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki dolgozott a baba mellett otthon?

Figyelt kérdés
Én szeretnék, de mindenki lebeszél, azokra lennék kíváncsi akiknek sikerült ezt a két dolgot összehozniuk.
2010. jan. 18. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is gondolkodtam ezen bár elvetettem, mert akkor a TGYÁS és a GYED annyival kevesebb, tehát semmivel nem keresel többet és még dolgozol is abban az időben amikor pihenhetnél, tehát nem éri meg, ugyanis a jogszabály meghatározza, hogy milyen munkát lehet végezni GYED és TGYÁS mellett, akkor megérné ha a teljes fizetésedet megkapnád és csak GYES-t igényelnél, de ahhoz pedig lehet hogy sokat kellene otthon dolgozni.

2010. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia igen én dolgozom 5-hetes kora óta eleinte apa vigyázott rá most már egyedül is elboldogulok.ja amúgy fodrász vagyok és ezvégett muszáj is volt dolgoznom mert a vendégeim elmentek volna tőlem.
2010. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
én az első lányommal szinte az irodából mentem szülni, az első évet itthonról dolgoztam végig, aztán márciustól decemberig babay sitter vigyázott a lányomra, decemebr 15-én szültem megint, most is itthonról fogok dolgozni jövő őszig, akkor a pici megy mini csoportba a nagy meg kis csoportba. Emelett eljártam a úszni heti egyszer és csiri-biri tornára, voltam vele korcsolázni, kirándulni, nyaralni és nem látom, hogy hiányt szendvett volna valamiből. Én igénylem, hogy a kakis pelusok és lefejt grammok mellett az euro árfolyamot is tudjam és hogy mi történik a világban, az országban, az irodában. Van aki ebben az időszakban tanul, van aki főzöcskézik egész nap a babának, én amolyan átmenet vagyok. Nekem bejött, ha megtehetd és pláne ha megéri, akkor vállalj munkát a baba melett.
2010. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Születésétől fogva dolgozom, mert saját cégem van és nem tudtam volna jó szívvel senkinek átadni a munkáimat. Most 3 hónapos a babám és a kezdeti nehézségek után, minden megy a maga útján, mindenre jut időm, csak nagyon jól kell beosztani és nem hiszem hogy a gyermekem rovására menne. Mikor alszik akkor dolgozom, illetve végzem el a házimunkát. Persze ehhez kell egy olyan kisfiú is mint az enyém aki áldott jó gyerek, nem nyűgös, és az éjszakát is átalussza már (21-05-ig).

Azért nem egyszerű, csak olyanoknak ajánlom akinek nagy a teherbírása, én régen is többet bírtam az átlagnál.

2010. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

16.17-es vagyok

nekem nem kellett főznöm, takarítanom és vasalnom és a főzésen kívül a többit most sem kell. Azért ez nagy segítség, mert ha azokat is én akarnám csinálni, akkor nem hiszem, hogy a gyerekeimre és a munkámra is jutna idő.

2010. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!