Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap lett 3darab pozitív...

Tegnap lett 3darab pozitív tesztem. Eddig nem voltHüvelyi UH-on kinagyított valamit a doki, azt nézegette. Nem tudom mit láthatott?

Figyelt kérdés
5mm-es a nyálkahártyám és nagy a méhem.Ennyit írt a papírra.Keddre berendelt vizeletmintát kell adnom a laborba.Azt mondta nem vagyok terhes.Akkor ez most hogy van?Nem értem....
2010. máj. 21. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség úgy kezdődik, hogy megvastagszik a nyálkahártya, és a méh jól megnő. Úgyhogy v.színűleg az vagy, csak még nagyon az elején, embrió még nem látható (talán szikhólyag se?). A dokik akkortól számítják terhességnek a terhességet, ha dobogó szívű magzatot látnak. :) Úgyhogy sztem azért küldött vérvételre, mert még nem látott semmit. Amúgy mióta késik?
2010. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Még csak 2napja.De engem aggaszt ez az5mm-es nyálkahártya.Itt mindenki azt írja,hogy nagyobbnak kell lennie.

2010. máj. 21. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, és nem is vagyunk gépek :)) Ne izgulj. :) Sztem a vérvétel fogja kimutani egyértelműen a terhességet. (remélhetőleg megerősíti a pozitív tesztedet).


A fogamzás időpontját kb. tudod, vagy sűrűn voltatok együtt?

2010. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy:)Igen tudom,hogy mikor voltunk együtt.Peteéréskor folyamatosan:)

Vizeletet viszek,sajnos nem vérvételt csinálnak.

2010. máj. 21. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, akkor vizeletből is ugyanúgy HCG szintet fognak majd nézni, akárcsak Te otthon a teszttel. Nem is tudom, miért küld be. :) Nekem sem láttak még ilyen korán semmit (illetve csak egy üres petezsákot), nekem csak annyit mondott a dokim, hogy két hét múlva menjek vissza hozzá uh-ra addigra valószínűleg már lesz szívhang is, és úgy is volt.


Sztem Nálad is petezsákot látott még csak, benne még semmit, ezért modnta, hogy ez még nem terhesség. Még borzasztóan az elején vagy. De sztem a 3 pozitív teszt elég egyértelmű. :) Szerintem baba lesz!! Drukkolok is!!! :)

2010. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!