Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang hallgató hangok, mi...

Szívhang hallgató hangok, mi micsoda?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kaptunk ajándékba egy AngelSound szívhang hallgatót. Ugyan korai még, de nyilván kipróbáltam :) Természetesen nem találtam meg a szívhangot (11+5 hetes vagyok).


Arra lennék kiváncsi, hogy bizonyos hangok esetleg még is a magzathoz tartoznak e. Gondolok itt olyanra, hogy volt ilyen lubickolós hang mintha elúszott volna. Illetve volt olyan is, mint amikor valaki a körmével megkopogtatja az asztalt (ha nagyobb lenne a baba azt mondanám megrugdosta) Hallottam még olyat, mintha fújna a szél vihar idején folymaatosan, illetve a saját szívhangomat megtaláltam meg gondolom valahol ott a hozzá tartozó érnek a surrogását(susogás). Azt olvastam a köldökzsinór hangja is susogós, de az megegyezik a pici szívhangjának gyorsaságával.


Szóval a kopogás hang és a lubickolás jelezhette a kicsit?



ma 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a te belső hangjaidat hallottad.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos,hogy a saját bélmozgásod hallottad.

A szívhang figyelő akkor működhet, mikor már elég nagy a baba és úgy fekszik és minden csillag együtt áll.

7 éve az első kislányommal próbáltam ki pont ezt,de az orvosom mondta,hogy ne is vergődjek vele tovább,most nem fogom hallani később meg ha nem találom akkor csak félelmet gerjeszt az emberben.

A mozgás úgyis majd biztosít róla,hogy minden oké. :)

ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!