Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang hallgató, 10.hét?

Szívhang hallgató, 10.hét?

Figyelt kérdés

Vettem egy angelsound szívhang hallgatót, sokan írták, hogy 9.héten megtalálták. 10. Hetes vagyok, de nem találom.

Van túlsúlyom, ez is befolyásolhatja? Aki túlsúlyos kismama volt, az mikor találta meg?



szept. 7. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlsúlyosan is 13. Hét körül találtam meg. Tudtommal 12. Hét után ajánlják.
szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor lehet inkább nem piszkálom vele :)
szept. 7. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Akik azt írják, általában a sajátjukat találják meg, csak sose derül ki, ők meg megnyugszanak🤣
szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen, az is lehet. A sajátomat én is hamar megtalálom :D

Kisfiammal 13. héten találtam meg. Szóval tudom is mit kell hallani :)


Most csak a sajátomat találtam, meg egy susoágst, ami a babánál annó a köldökzsinor volt, bár mivel ez az én pulzusommal susog, nyilván ez is én vagyok. Néha lubickolást hallottam, mint annó, mikor a fiam odébb úszott... talán lehetett most is a pici, de a 2-3centiméterével, nem hiszem, hogy őt hallottam volna. Na de majd próbálkozok 13. hét után, egyelőre csak remélni tudom, hogy minden rendben.

szept. 7. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a köldökzsinórt én is mindig jobban megtaláltam.😁

Nekem valami másmilyen van, úgy hirdették, hogy 9.héttől, de a dobozon már úgy van, hogy 16.héttől lehet megtalálni...Az a reálisabb, nekem is valamikor akkor sikerült. Van egy ismerősöm, akinek 5 gyereke van, abból 1 szívbeteg.☹️. Álmában is felismeri a magzati szívhangot. Na, ha felvettem, ő hamarabb is meghallotta, amikor mutattam neki, mert felismerte azt a új 1másodpercet, amikor épp arra úszott 🤣

szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. hét környékén sikerült, de akkor is bizonytalan voltam még, hogy ez ő, halk volt, de a pulzálás alapján már gyanús volt, hogy ez nem az enyém. :D Úgy a 16. héttől találtam meg atom biztosan a szívhangját. Egyébként szeretem susogásként még nagyobb ereket lehet talán kihallani.
szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 9+4 hetesen találtam meg ez a második terhességem, hidd el tudom mit hallottam😁

És van túlsúlyom, de vékony a hasfalam, tehát én nem hasra hízok. Középen köldök vonalàtól picit jobbra a bugyi vonalában épp hogy a köldökzsinór mellett. Ha az megvan neked is akkor nagyon lassan mozgasd onnan körkörösen. :)

Drukkolok. :)

szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!