Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás... A kezdeti hormonok...

Hízás... A kezdeti hormonok okozhatják?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit magam alatt vagyok. 3. babámat várom. Az elsővel 12 kg-t, a másodikkal 20-at híztam. Nem zabáltam a másodikkal, de mindenki csesztetett, senki nem hitt nekem. Egyébként szülés után 3 hónappal már vékonyabb voltam, mint terhesség előtt. Na, azóta eltelt 2 év. Nagyon odafigyelek azóta is az étkezésre és a mozgásra. Most vagyok még csak a 6. héten. Abszolút nem eszek többet és nem mozgok kevesebbet, mint eddig. Ennek ellenére már 1 kg-val többet mutat a mérleg 😔 most úgy indultam neki, hogy 10-12 kg-nál többet nem akarok hízni. Ezt okozhatja a kezdeti "hormonsokk"? Vagy van velem valami baj? Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de aki világéletében küzdött a súlyával, meg hallgatta a kéretlen tanácsokat, talán megérti. Az a baj, hogy már most azon stresszelek, hogy mi lesz így a végére. Köszönöm, ha válaszoltok, igazából már az is jó, hogy kiírhattam magamból.

ma 07:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy menstruációkor is biztos megfigyelted, hogy 1-2 kgval több vagy ugyanúgy történik ez most is. A hormonok hatására a szervezeted vizet köt meg, puffadsz stb. Teljesen rendben van az 1-2 kg fel/le ebben az időszakban. A lényeg hogy ne zabálj, de drasztikus fogyókúrába sem most kell ám kezdeni. Boldog babavárást!
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!