Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonok okozhatják? Lehet,...

Hormonok okozhatják? Lehet, hogy köze van a sikertelenséghez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Pár hónapja mensi előtt mindíg nagyon rossz a közérzetem.Olyan mintha gyomorrontásom lenne minden ciklus végén.Erős émelygéseim vannak,sokat szédülök és nagyon fáradtnak érzem magam.Van valaki hasonló helyzetben?Hormonális problémára utal,vagy ez normális?Lassan három éve szeretnénk babát sajnos eddig sikertelenül.Jártam nődokihoz vizsgálatokra de nem sokra jutottunk.Mensi 3.napi hormonvérvételen a prolaktin és a tesztoszteron szintem volt magasabb a felső értékénél de akkor még nem voltak ilyen közérzeti problémáim.
2010. jún. 26. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Átjárhatóságid volt? Laporoszkópos vizsgálatod volt? Én is mindig rosszul vagyok menszi előtt és kiderült a lapar vizsgálaton , hogy endometriózisom van és attol vagyok olyan sz@rul mikor készül megjönni. erősen szoktál görcsölni , mert az is arra utalhat. Nem akarlak el rémiszteni De az én esetem ilyen.Mióta próbálkoztok? Egy idő után nem elég a sima nődoki!
2010. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno nekem is ilyen fájdalmaim voltak, akkor derült ki a laparból, hogy endometriózisom van.


Remélem, hogy Nálad nem ez a probléma, vizsgáltasd ki Magad!

2010. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat!Az igazság,hogy volt uh-s átjárhatóságim de már az elején el ájultam az idegességtől és mikor a doki elkezdte annyira fájt,hogy inkább nem kínzott tovább így végülis nem lett eredményem.Utána néztem az endometriózis tüneteinek amiből csak a hányinger és a sűrűbb nagy vécé ami jellemző rám mivel görcseim egyáltalán nincsenek esetleg néha közvetlenül mielőtt meg jön drékfájás.A nagy mennyiség megint csak nem jellemző mert majdhogynem végig csak akkor folyik ha pisilek abban a kemény négy napban amíg meg van!Szóval nem tudom.Augusztus környékén megint rá veszem magam a vizsgálatokra és akkor megint csináltatok átjárhatóságit de mostmár laparost altatásban!Remélem utána okosabb leszek azt illetően miért nem akar sikerülni a baba mostmár három éve!Remélem a ti gondotokra találtak gyógyírt és amit írtatok már csak múlt!!!

Jó egészséget!!!

Gy.

2010. jún. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!