Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen furcsa dolgokat ettetek...

Milyen furcsa dolgokat ettetek terhesen?

Figyelt kérdés
Én most még nem eszek semmi furit ,bár a lányommal sem ettem,de amit megkívántam és akkor éppen volt is kéznél annak valami mennyei íze volt. 😃
tegnap 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazánból semmi különlegeset nem ettem vagy kívántam, az egyedül nem teljesen normális dolog az elején volt, hogy mindent kihánytam, kivéve a tejet citrommal (bö három hónapig)
tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Completta tejpor magában, kívántam a szemcsés dolgokat.
tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csokis ropi. Addig valahogy nem vonzott ez a kaja.
tegnap 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ketchupot bármivel
tegnap 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg inkább pont nem kívánok igazán semmit. Kellene valamit vacsorázni és 6 fajta ételre csak húzgálom a számat. Semmi sem kell.

Aztán mégis enni kell valamit akkor meg mégis jó.

tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Olajos tonhal, majonézes pirítóssal
tegnap 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan kívántam a kínai édes savanyú levest de semmi bizar dolgot nem ettem össze amúgy.
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől rosszul voltam. Nem különleges, de a narancsot kiló számra ettem. Illetve a jégkrémet(télen is).
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Ja, meg kb egyedül a mekis kaját kívántam leginkább. Mikor meguntam amit 6osba írtam.
tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam kívánós, de a szagok... Kb tíz éven át a gondolattól is kirázott a hideg, hogy húlevest főzzek. Aztán rájöttem, hogy már rég nem liftezik a gyomrom tőle.
tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!